کانکس ساندویچ پانل

در این مقاله می خواهیم راجب کانکس ساندویچ پانل صحبت کنیم و ساختار این نوع کانکس را با هم بررسی کنیم. از اسم این نوع کانکس می توان فهمید که کانکس ساندویچ پانل از ورقه های  ساندویچ پانل ساخته می شود. این نوع ورقه های اندازه های متفاوتی دارند.

کانکس ساندویچ پانل چیست ؟

نسبت به کانکس های دیگر فروش بیشتری دارد و حتی به کشور های دیگر صادر می شود. علت پر فروش بودن این نوع کانکس عایق بودن فوق العاده آن در برارب سرما و گرما می باشد.

در تمام نمایندگی های مجموعه کانکس ، این نوع کانکس بیشترین فروش را دارد. مجموعه کانکس در تهران بیشتری فروش خود را از طریق کانکس ساندویچ پانل در سال 1401 داشته است.

برای دریافت و تهیه این نوع کانکس می توانید با پشتیبان های مجموعه کانکس تماس حاصل فرمایید تا کانکس ساندویچ پانل خود را به راحت ترین و سریع ترین روش ممکن سفارش دهید. ازمشخصاتی دارد که باعث می شود از تمامی کانکس های موجود در بازار متمایز گردد.

در ادامه این مقاله مهم ما را همراهی کنید تا با مشخصات ساندویچ پانل بیشتر آشنا شوید و بتوانید انتخاب های راحت تری از بین انواع کانکس های مختلف داشته باشید.

بیشتر بخوانید : کانکس مسکونی یکی از پرفروش ترین کانکس های مجموعه ما می باشد.

مشخصات اصلی کانکس ساندویچ پانل

مشخصات اصلی کانکس ساندویچ پانل

یکی از دلایل فروش بیش از حد کانکس ساندویچ پانل که به آن اشاره کردیم  مقاومتاو عایفق بودن این نوع کانکس در برابر گرما و سرما می باشد. دلیل این مقاومت  بدلیل انواع ورقه هایی است که در ایننوع کانکس بکار رفته است که شامل ورق لایه بیرونی، ورقه لایه بیرونی و ورق های آلمینیومی و… تشکیل شده است.

ورقه های پوششی از ورق های آلمینیومی و ورق گالوانیزه به ضخامت های 7/0 میلیمتر و 4/0 و ورق آلوزینک به ضخامت5/0 میلیمتر استفاده می شود.

کانکس سایلنت ژنراتور

کانکس سایلنت ژنراتور

کانکس سایلنت ژنراتور نیز از جنس ساندویچ پانل می باشد. کانکس سایلنت کانکسی است که بسیار عایق صدا و هر چیزی می باشد و هماطوری که از اسم این نوع کانکس پیداست برای  ژنراتور های برق استفاده می شود و علاوه بر اینکه صدا را کاهش می دهد مانند یک پوششی برای برای محفوظ ماندن دستگاه های برقی استفاده می شود.

این نوع کانکس ها در صنعت برق بسیار پرکاربرد و ضروری هستند. چون در تابستان  گرما را به داخل منتقل نمی کنند و در زمستان از نفوذ برف و باران و سرما جلوگیری می کند.

شرکت کانکس اولین  شرکتی است که اقدام به  تولید و ساخت  کانکس های سایلنت و ژنراتوری در ایران است. این نوع کانکس ها از امکانات ویژه ای برخوردار هستند  و اجزای آن ها شامل  دستگاه تولید برق، سیستم سوخت، سیستم سردسازیف تنظیم کننده ولتاژ و… می باشد.

این نوع کانکس ها در اندازه های مختلفی ساخته و بازار فروش عرضه می شوند. برای مثال این نوع کانکس در ابعاد های کوچک جهت تولید  برق مصرفی  منازل، فروشگاه و در اداره های کوچک کاربرد دارد زیرا در این مکان ها  دسترسی به برق وجود ندارد و مجبور هستند از این کانکس های ژنراتور استفاده کنند.

این نوع کانکس ها مزایای زیادی دارند. همانطور که گفتیم این نوع کانکس ها در نزدیکی مناطق مسکونی مستقر می شوند. و به همین علت از این نوع کانکس های برای  کاهش صدای ژنراتور استفاده می شود.

برای خرید این نوع کانکس ها و اطلاع از قیمت آن ها می توانید به قسمت محصولات سایت بروید و یا با پشتیبان های سایت کانکس تماس حاصل فرمایید.

قیمت این نوع کانکس ها بستگی به  متریال و ابعادی است که شما مد نظر دارید.

بیشتر بخوانید : کانکس اداری تخفیف 20 درصدی خورد!

ویژگی های کانکس ساندویچ پانل

ویژگی های کانگس ساندویچ پانل

ویژگی که این نوع کانکس دارد باعث می شود که از بقیه کانکس های معمولی متمایز گردد. کانکس ساندویچ پانل از  دو ورق گالوانیزه  با ضخامت های  متفاوت در بین ورق های لایه ای  از فومی بنام xps  و پلی یورتان  با دانسیته های گوناگون قرار می گیرد. مزیت های این گونه عایق عبارت می باشند از؛ متحمل گردیدن میزان حرارت بالا تا به مقدار هفتاد درجه سانتیگراد، عدم نفوذ هیچ نوع حشره و نیز جانور به درون فوم پلی یورتان، ضد آتش سوزی بودن این گونه از عایق، عدم جذب نمودن آب و برخورداری از قابلیت تبادل حرارتی.

کاربرد های کانکس ساندویچ پانل

کاربرد های کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل در انواع دفتر های کارگاهی، انواع سردخانه ها، سرویس بهداشتی ها، تعمیرگاه سیار، پست نگهبانی، واحد های امدادی، سردخانه  و صنایع برودتی و… از پرکاربرد های ساندویچ پانل ها، همین ساندویچ پانل کانکس می باشد.

همانطور که گفته شد ساندویچ پانل ها از پر استفاده ترین مصالح در ساخت کانکس هستند.

همچنین برای داشتن عایقی مقاوم در کانکس ها از ساندویچ پانل ها استفاده می شود.

ساندویچ پانل هایی که در کانکس بکار برده می شود باعث جلوگیری از نفوذ باران یا هر عامل طبیعی دیگر در این کانکس ها می شود.

فرق کانکس ساندویچ پانل با کانکس های معمولی

فرق کانکس ساندویچ پانل با کانکس های معمولی

کانکس های معمولی فرق های زیادی با کانکس ساندویچ پانل دارند. اولین تفاوت این کانکس ها عایق بودن آن  ها هستند. که از اول مقاله راجب آن صحبت کرده ایم. در کانکس ساندویچ پانل از عایق تزریقی  پلی یورتان  استفاده می شود.

این نوع عایق  از عایق پلی یورتان  عایق حرارتی  در برابر سرما و گرما می باشد.

در دیواره های کانکس ساندویچ پانل از ورق هایی با جنس گالوانیزه در بیرون و درون کانکس استفاده می کنند.و در کانکس های معمولی فقط در دیواره های خارجی از این نوع ورق استفاده می کنند.

کانکس ویلایی پانلی و کانکس بهداشتی پانلی دو نوع کانکس رایج در فروش هستند. در کانکس ویلایی برای جلوگیری کردن از اتلاف انرژی و کم کردن هزینه ها برای گرم کردن و سرد کردن کانکس استفاده می شود. در کانکس های بهداشتی  پانلی نیز  از ورق های ساندویچ پانل  استفاده می کنند تا در آزمایشگاه ها، اتاق خای عمل سیار، دندان پزشکی سیار و… مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل ساخت کانکس ساندویچ پانل

مراحل ساخت کانکس ساندویچ پانل

در این پاراگراف می خواهیم مراحل ساخت کانکس ساندویچ پانل برای شما توضیح دهیم و با اجزا و مشخصات این نوع کانکس آشنا شوید.

 • اسکلت : اسکلت از استراکچر  با اندازه پروفیل های 40×40، 40 × 60، 40 × 80 و با ضخامت 1/5 میل  در چندین جوشکاری ممتد و با الکترود های قوی ساخته می شود.
 • شاسی کف کانکس : از تیر آهن هایی با نمره هایی 14، 16، 18.
 • هوک : از میلگرد هایی با نمره های 20  و با از ورق هایی با اندازه های  30 ×10 با ضخامت 10 میل  و با دو یا چهار قلاب  روی سقف ساخته می شود.
 • پوشش داخلی و خارجی سقف :  از ورق های آلوزیک  به ضخامت های  5/0 میلیمتر و  با عایق  تزریقی  پلی یورتان 4یا 6 سانتی متر  برای سرما و گرما و ضذ حریق بودن بکار  می رود.
 • اتصالات : تمامی اتصالات پانل بدنه و سقف  به استراکچر با فواصل 10 الی 15 سانتی متر  ساخته می شود و از پیچ هایی با قابلیت  اطمینان از کنده نشدن ورق ها بکار می رود.
 • درب : درب های کانکس ساندویچ پانل از جنس های P.V.C برای جلوگیری از ورد هرگونه گرد و غباری بکار می رود.
 • پنجره کانکس ساندویچ پانل : پنجره ها نیز از جنس P.V.C هستند. تعداد درب و پنجره های کانکس بصورت استاندارد تعبیه شده. و با سفارش مشتری می تواند متفاوت باشد.
 • تخته کف : جنس این تخته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد و از هفت لائی 18 میل  ضد خش  یا ام دی اف روکش دار درجه یک و با کیفیت ساخته می شود.
 • سیستم الکترونیکی : در کانکس ساندویچ پانل، پریز های برق، پریز کولر، محل نصب مهتابی، کلید پریز و چراغ تونلی موجود است.
 • رنگ : رنگ کانکس ساندویچ پانل بر اساس سلیقه مشتری انتخاب می شود.

قیمت کانکس ساندویچ پانل

قیمت کانکس ساندویچ پانل

این سازه هاب رای هر نوع کاربری استفاده می شوند، مانند  کانکس های مسکونی، کارگاهی و خیلی کانکس های دیگر. چون این نوع کانکس ها بهترین نوع کانکی در برابر سرما و گرما هستند.

در این نوع کانکس ها از مواد و رق های متفاوتی  استفاده شده است.  و برای مناطق سرد و گرم و برای ژنراتور های برق کاربرد دارد. از لحاظ قیمت این نوع کانکس ها از قیمت بالاتری نسبت بالایی نسبت به کانکس های معمولی دارد. و این تفاوت فقط بخاطر ویژگی های خاص ساندویچ پانل است.

ابعاد این نوع کانکس ها  بر اساس ابعادی که دارند متفاوت هستند.

 1. ابعاد 2.4*4 متر پانلی – قیمت : 53.850.000 تومان
 2. ابعاد 2.4*6 متر پانلی – قیمت : 83.250.000 تومان
 3. ابعاد : 2.4*8 متر پانلی – قیمت : 104.400.000 تومان
 4. ابعاد 2.4*12 متر پانلی – قیمت : 157.200.000 تومان

بیشتر بخوانید : کانکس فروشگاهی بسیار با صرفه و ارزان می باشد.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت های کانس ساندویچ پانل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09120554003 – 02155264214

این کانکس بهداشتی و عایق سرما و گرما می باشد  و بنظر ما قیمت های آن بسیار با صرفه است زیرا ویژگی های آن بسیار مورد اهمیت و مهم است.

مجموعه شرکت های کانکس و کانتینر  تخصصی ترین  شرکت تولید کننده. و متنوع ترین  انواع کانکس  را با ضمانت خرید  و خدمات پس از فروش  با تاییده مشتری های این شرکت  با بیش از 30 سال  سابقه در  زمینه تولید و طراحی  انواع کانکس و انواع کانکس ساندویچ پانل  است.

انواع کانکس ساندویچ پانل

انواع کانکس ساندویچ پانل

 • ساندویچ پانل با ضخامت های متفاوت
 • ساندویچ پنل دیواری
 • ساندویچ پنل با فوم پلی یورتان
 • ساندویچ پنل سقفی و دیواری
 • ساندویچ پنل سقفی و دیواری با پوشش گالوانیزه
 • ساندویچ پنل عایق حرارتی ( پنل سقفی )
 • کانکس ویلایی پانلی
 • بهداشتی پانلی
 • کانکس های متحرک (mobile conex
 • ثابت (fixed conex)

از نظر ظاهری :

 • دکوراتیو
 • ساده
 • ویلایی

خرید کانکس ساندویچ پانل

خرید کانکس ساندویچ پانل

برای خرید کانکس ساندویچ پانل  باید به ویژگی های آن و کاربری خودتان دقت کنید. برای مثال  قیمت و خرید  انواع کانکس ساندویچ پانل فرق دارد.

برای مثال کاربرد های آن مانند سردخانه، سرویس بهداشتی، صحرایی، نمازخانه، امدادی، ژنراتوری، ویلایی دو طبقه و چند طبقه، تعمیرگاه سایر، نمازخانه، نگهبانی، کافی شاپ و انواع دیگر کانکس.

در هنگام خرید کانکس ساندویچ پانل شما قصد خرید یک کانکس با کیفیت و عایق را دارید که این تفاوت باعث اختلاف قیمت آن در هنگام خرید می شود. این نوع کانکس ها از عایق گالوانیزه  و پلی استایرن  ( یونولیت ) استفاده می شود.

هنگام خرید کانکس شما باید ابعاد دلخواه خودتان را  انتخاب کنید و یا می توانید از ابعاد های استاندارد و آماده خود مجموعه انتخاب کنید. و این مزیت بسیار مهم است که در کوتاه ترین زمان ممکن شما کانکس خود را دارید. این سازه همانند یک خانه دارای  بخش بندی  و اتاق و بخش های زیادی هستند که شما می توانید این بخش ها را کم و زیاد کنید.

هر بخشی مانند سرویس بهداشتی  و یا پارتیشن بندی داخلی باعث افزایش قیمت کانکس ساندویچ پانل می شود. برای مثال در برهی از مواقع  که پروژه های در محل ها دور از شهر  برای دسترسی کارمندان به سرویس بهداشتی  در این سازه ها یک سرویس بهداشتی با مخزن اب تعبیه می شود.

همینطور پارتیشن برای جدا کردن اتاق های کارمندان و  و اتاق های مهم پارتیشن قرار می گیرد. و اینکه هر اتاق  دربی جداگانه داشته باشد تا به بیرون باز شود نیز امکان پذیر است.

کانکس دست دوم ساندویچ پانل

کانکس دست دوم ساندویچ پانل

کانکس دست دوم ساندویچ پانل نیز همان ویژگی ها را دارا استو زیرا این نوع کانکس ها بسیار مقاوم هستند و به مرور زمان نیز دچار مشکل نمی شوند. جنس این سازه معمولا از جنس  اورتان یا پلی استریان است  و با ضخامت های مورد نظر شما و کاربری شما تولید می شود.

این نوع کانکس ها نیز مانند کانکس های نو  بازسازی می شوند و تنها از نظر قیمتی تفاوت دارد. یعنی همان کیفیتی که شما می خواهید با قیمت پایین تر می توانید این کانکس را تهیه کنید.

کانکس های دست دوم را می توان همانند کانکس های  نو در موارد مختلفی از جمله  سرویس بهداشتی، نگهبانی، سرایداری و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید. این سازه های ساندویچ پانل  در عین آسان بودن در اجرا  می توانید با هزینه کم با کیفیت نرین کانکس را داشته باشید. در صورتی که شما با  کمبود زمان مواجه هستید براحتی می توانید با هزینه پایین، کانکس دست دوم را خریداری کنید. امکان اینکه شما  بتوانید کاربری کانکس دست دوم را تغییر دهید وجود دارد. در صورت نیاز می توانید.  از مکان اولیه کانکس را در هر منطقه آب و هوایی جا به جا کرد.

قیمت کانکس دست دوم ساندویچ پانل

قیمت کانکس دست دوم ساندویچ پانل

بسیار مشهود است که قیمت کانکس دست دوم ساندویچ پانل از نو آن ارزانتر باشد. بسیاری از افرادی که کانکس دست دوم خریداری کی کنند، به این دلیل است که زمان کافی برای تولید آن را ندارند ابعاد کانکس،  سال کانکس  و شرکت سازنده آن  می تواند قیمت کانکس دست دوم را تعیین کند.

با توجه به نوساناتی که در کشور وجود دارد. و شرایط موجود مواد اولیه کانکس، نمی توان قیمت قطعی  و تعیین شده ای را در سایت قرار داد و تمامی قیمت هایی که در سایت وارد شده است کمی بالا و پایین دارد. و شما برای قیمت نهایی متناسب با کابری که می خواهید.  می توانید با پشتیبان های سایت  ما تماس بگیرید و برای خرید کانکس خودتان مشاوره بگیرید. خرید کانکس دست دوم همیشه و هر زمان برای شما سود بهمراه دارد.

کانکس ویلایی پانلی

کانکس ویلایی پانلی

یکی از مهمترین کاربری هایی که از کانکس ساندویچ پانل استفاده می شود، کانکس ویلایی  و مسکونی است. برای ما بسیار مهم است. که در همچین کانکس هایی  سرما و گرما به راحتی نفوذ نکند و بهمین دلیل افراد از کانکس ویلایی پانلی و یا کانکس مسکونی پانلی استفاده می کنند. علاوه بر اینکه این نوع کانکس ها عایق قوی در برابر سرما و گرما هستند، وزن آنها بسیار سبک است. سبک بودن این سازه ها باعث می شود این سازه ها ضد زلزله باشد. بیشتر کانکس های ویلایی پانلی  در ابعاد بزرگ ساخته می شوند و قابلیت جابجایی این نوع کانکس ها دشوار می باشد.

کانکس ویلایی مانند یک خانه فلزی است و تمامی امکاناتی که یک خانه دارد، این نوع کانکس ها نیز دارا می باشند. ابعاد این نوع کانکی ها کاملا بستگی به خود مشتری دارد  و بر اساس تعداد افرادی که می خواهند در آن زندگی کنند ساخته می شوند. مساحت این سازه ها کاملا قابل تغییر می باشند و بیشترین استفاده کانکس های ویلایی پانلی در باغ ها، روی بام به عنوان یک بنای جداگانه و برای سرایداری استفاده می شود.

بیشتر بخوانید : قیمت کانکس 12 متری

ساندویچ پانل در چه رنگ هایی موجود است؟

ساندویچ پانل در چه رنگ هایی موجود است؟

زمانی که شما اقدام به خرید کانکس ساندویچ پانل می کنید با برای مشخص کردن رنگ، یک رال رنگی مشخصی را با یک کد مشخص داریم. شما می توانید رنگ دلخواه خودتان را از بین رال رنگی انتخاب کنید .رال رنگی  یکسری رنگ های مشخص و متنوع دارد که  معیار استاندارد جهانی است و در تمامی نقاط دنیا یکسان می باشد.

ورق ساندویچ پانل بی رنگ می باشد  و زمانی که با پوششی مانند رنگ سطح آن را می پوشانیم.  باعث دوام و مقاومت آن در برابر گرما و سرما می شویم. انتخاب رنگ باید با شرایط اقلیمی که کانکی در آن قرار می گیرد  همخوان باشد و این همخوانی باعث  دوام بیشتر کانکس ساندویچ پانل می شود.

برای مثال در مناطق گرم، الویت با رنگ هایی است که نور خورشید را جذب نکنند. و باعث گرم شدن قسمت داخلی کانکس نشوند. و در مناطق سردسیر از رنگ هایی استفاده می شود باعث جذب شدن گرما و نور خورشید بشوند.

در بسیاری از شرکت ها بعضی از رنگ ها پر طرفدار است و بصورت انبوه تولید می شود و برای  رنگ های ترکیبی و دلخواه شما  هزینه تولید آن بالاتر می رود.

بعضی رنگ ها در کانکس ساندویچ پانل و در همه کانکس ها نشانه های خاصی دارد. برای مثال رنگ های سفید و آبی در  کاربری های ساختمان بکار می رود و برای رعایت کردن استاندارد های بهداشتی بیشتر از رنگ سفید در کانکس استفاده می شود.

ساختمان‌های اداری تجاری استفاده از رنگ‌هایی که باعث جلب توجه می‌شوند اولویت دارد. در مجتمع‎ های مسکونی شرایط اقلیمی محل پروژه عامل تعیین کننده در انتخاب رنگ ساندویچ پنل است.

تأثیر شرایط اقلیمی بر انتخاب رنگ ساندویچ پانل

همانطور که گفتیم شرایط آب و هوایی برای ما مشخص می کند که رنگ کانکس ما بهتر است چه رنگی باشد.

 • جهت تابش نور خورشید
 • مدت زمان تابش نور خورشید
 • درجه حرارت

انواع رنگ ساندویچ پانل

جدول کد استاندارد رال رنگی ورق ساندویچ پانل

 1. RAL 1xxx————-Yellow
 2. RAL 2xxx ———–Orange
 3. RAL 3xxx —————-Red
 4. RAL 4xxx————- Violet
 5. RAL 5xxx —————Blue
 6. RAL 6xxx ————-Green
 7. RAL 7xxx —————Grey
 8. RAL 8xxx ————Brown

رنگ های موجود کانکس ساندویچ پانل در  شرکت کانکس

 • ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری برنگ بیرون آبی رال ۵۰۱۵
 • سفید رال ۹۰۱۶
 • قرمز رال ۳۰۲۰
 • کرم رال ۱۰۱۵
 • نارنجی رال ۲۰۰۴
 • آجری رال ۸۰۲۳
 • زرد پرتقالی رال ۱۰۲۸
 • نقره ای رال ۹۰۰۶
 • رال ۷۰۴۳
 • زرد رال ۱۰۰۳
 • قرمز رال ۳۰۰۳
 • سبز رال ۶۰۱۷
 • بنقش رال ۴۰۰۵
 • سبز رال ۶۰۲۱ می باشد.

برای انتخاب رنگ دلخواه خودتان می توانید با پشتیبان های مجموعه ما تماس بگیرید. و رنگ دلخواه خودتان را انتخاب کنید.

درباره گروه صنعتی کانکس

کانتینر ها با ابعادی که بر اساس استاندارد جهانی مشخص شده اند شامل کانتینر 20 فوت، کانتینر 40 فوت هستند و کانتینر کیوب

( کانتینر ارتفاع بلند) که بر اساس استاندارد جهانی نیست. اما برای کالاهای با ارتفاع زیاد کاربرد دارد.

کانتینر ها با ابعادی که بر اساس استاندارد جهانی مشخص شده اند. شامل کانتینر 20 فوت، کانتینر 40 فوت هستند و کانتینر کیوب

( کانتینر ارتفاع بلند) که بر اساس استاندارد جهانی نیست. اما برای کالاهای با ارتفاع زیاد کاربرد دارد.

ما در این مطلب میخواهیم بدانیم کانتینر 20 فوت چیست و از کجا می توان کانتینر20 فوت تهیه کرد؟

شرکت کانکس با بیش از 30 سال  فعالیت در تولید و عرضه انواع کانکس و کانتینر توانسته است. مقام یکی از بزرگترین  و معتبر ترین تولید کننده های  تولید کانکس و کانتینر را به خود گرفته باشد.

با بهره گیری از  جدید ترین و بروز ترین ماشین آلات و تکنیک های تولید  کانکس و کانتینر های سرکت خود را به مشتریان خود عرضه کند.

شرکت کانکس  با بهره گیری از نیروهای متخصص و توانمند توانسته است، حدوماتی با کیفیت و کارآمد را ارائه بدهد و جلب رضایت مشتریان خود را در این همه سال سرلوحه کار خودش قرار دهد.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری همانطور که که از نام آن پیدا است برای ساخت دیوار های داخلی و خارجی در ساختمان های پیش ساخته بکار می رود. تفاوت کانکس ساندویچ پانل دیواری با کانکس ساندویچ پانل متریال مقاوم و سه لایه آن است.

مقاومت ساندویچ پانل دیواری با دیوار های سازه هایی که با مصالح سنتی ساخته می شوند، برابری می کند. ورقه ای که برای لایه های ساندویچ پانل دیوار استفاده می شود، عایق هرگونه سرما و گرما

می باشد. کانکس ساندویچ پانل دیواری به طور ثابت عرض ۱.۱۵ سانتی‌متر و عرض مفید ۱.۱۳ سانتی‌متر دارند.

ورق هایی که برای اسن دویاره ها بکار می رود، دارای جنس های مختلفی مانند ورق آلمینیوم، آلوزینک، فویل آلمینیومی، پی وی سی و… هستند.

بسیاری از افراد این نوع کانکس را به دلیل مزیت های فراوان آن استفاده می کنند.برای مثال عایق بودن کانکس ساندویچ پانل باعث صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه های موجود می شود. یکی از موارد پرفروش شدن کانکس ساندویچ پانل دیواری این است که قیمتی پایین تر و به صرفه تر از مصالح دارد.

برای خرید کانکس ساندویچ پانل دیواری می توانید با پشتیبان های سایت ما با شماره 09120554003 – 02155264214 تماس حاصل فرمایید.

دیگر محصولات پرفروش کانکس

کانتینر کوچک

فروش کانتینر انباری

خرید کانتینر رستوران

فروش کانتینر پیش ساخته

فروش کانتینر مسکونی

خرید کانتینر کوچک

کانتینر پلیس

مهم ترین فعالیت های شرکت کانکس

 1. تولید انواع کانکس های معمولی و ساندویچ پانل
 2. تولید انواع کانتینر و کانکس
 3. تولید انواع اتاق های حمل بار
 4. ساخت انواع کانکس های پیش ساخته

در صورتی که می خواهید از قیمت های  انواع کانکس های  شرکت کانکس با خبر شوید، می توانید به صفحه سایت CANEXE.IR بروید و روی  بخش مشاوره و تماس با کمشتریان کلیک کنید  و از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. تا پشتیبان ها به شما راجب قیمت و انواع تولید کانکس کمک کنند.

بهترین قیمت کانکس را از ما بخواهید …