کانکس مسکونی

در این مطلب میخواهیم بدانیم کانکس مسکونی چیست؟ و از کجا میتوان آن را خریداری کرد؟  ابتدا با توضیح کوتاهی شروع میکنیم سپس در مورد مزایا و امکانات آن اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

این کانکس نوعی سازه ی از پیش طراحی شده است که به عنوان اتاقی برای اقامت سرایدار ها و نگهبانان  و یا سکونت گاهی در ویلا ها و خانه باغ ها با امکانات کافی مورد استفاده قرار میگیرد.

ابعاد و اندازه ها و امکانات کانکس مسکونی با هم متفاوت است و این تفاوت ها بر قیمت کانکس مسکونی نیز اثر میگذارد. کانکس های مسکونی یکی از پر طرفدار ترین کانکس ها برای اقامت کوتاه مدت یا طولانی مدت هستند زیرا با امکاناتی که دارند درست مانند یک واحد مسکونی اند که میتوان آن ها را با همه ی متعلقاتش جابجا کرد.

کانکس مسکونی

مزایای کانکس مسکونی

دلایلی که باعث میشود این کانکس مورد استقبال قرار بگیرد زیاد است، اما مهم ترین دلیلی که این کانکس در همه جای دنیا محبوب است و بازار خرید و فروش آن رونق دارد این است که بر خلاف یک سازه ی ساختمانی که با هزینه زیاد ساخته میشود و روند ساخت آن زمان بر است.

این سازه های از پیش ساخته نیاز به صرف زمان زیادی ندارند و با هزینه ی مناسب نیز میتوان آن ها را تهیه کرد.

از مزیت های دیگر کانکس های مسکونی این است که برخلاف سازه های سنتی تغییرات فصل محدودیتی برای آن ها ایجاد نمی کند.

برای مثال در زمستان و یخ بندان نمیتوان ساخت و ساز را ادامه داد زیرا مصالح ساختمانی و بتن ها ممکن است یخ بزنند مثلا فصل تابستان در گرمای فرسا نمی توان ساختمان سازی کرد، اما با استفاده از کانکس های مسکونی میتوان در کمترین زمان ممکن اقامت گاه مناسبی فراهم کرد که امکانات لازم برای زندگی را دارد.

گاهی نیز پیش می آید که در ملک شخصی به علت عدم صدور پروانه ساخت یا مشکلاتی از این دست امکان ساخت و ساز وجود ندارد و شخصی میخواهد تعطیلات تابستان را آنجا بگذراند، بهترین راه حل خرید کانکس مسکونی است.

کانکس مسکونی بجای ملک های ییلاقی

ملک های ییلاقی بدون اتاق یا استراحت گاه فقط شبیه به باغچه ای هستند که نمیتوان شب یا مدت طولانی آنجا ماند، کانکس مسکونی به عنوان یک استرحت گاه و سر پناه این مشکل را حل میکند.

از مزیت های دیگر این کانکس ها قابلیت جابجایی آن ها است. در صورتی که دیگر احتیاجی به کانکس مسکونی نداشته باشید میتوانید آن را به محل دیگری منتقل کنید و از آن استفاده کنید.

کانکس مسکونی

 

بیشتر بخوانیم : کانکس ویلایی

امکانات کانکس مسکونی

این کانکس ها درست مانند یک سوییت با امکانات کامل است که میتوان آن را جابجا کرد. همه ی قسمت های کانکس های مسکونی با طراحی درست تجهیز شده و دارای فضاهای خصوصی و عمومی است که دسترسی به آن ها به راحتی ممکن است.

امکانات و تجهیزات این نوع از کانکس قبل از طراحی به طور کامل بررسی میشوند و مطابق نیاز و ابعاد هر کانکس  شامل: فضای ورودی و کفش کن، اتاق های تجهیز شده با کمد دیواری، آشپزخانه و امکانات مورد نیاز مثل گاز، هود، یخچال، سینک ظرفشویی، سرویس بهداشتی و حمام، انباری، لوله کشی آب و فاضلاب، مخزن ذخیره آب و پنل خورشیدی برای تامین برق کانکس، هال و ناهار خوری با امکانات لازم هستند.

بیشتر بخوانیم : انواع کانکس

کانکس های مسکونی را میتوان به صورت پیش ساخته تهیه کرد و هم میتوان طبق سلیقه و به صورت سفارشی تغییراتی در آن ها اعمال کرد.

قیمت کانکس مسکونی
قیمت کانکس مسکونی

برای محاسبه ی قیمت یک کانکس ابعاد آن را در نظر میگیرند، هر چه کانکس بزرگتر باشد پس قیمت آن نیز بالاتر است. همچنین امکانات و تجهیزات نیز عامل مهمی در تعیین قیمت کانکس است.

هرچه تجهیزات کانکس بیشتر باشد، متریال به کار رفته در ساخت آن با کیفیت تر باشد، کانکس لوکس و شیک باشد قیمت آن نیز بیشتر است.

قبل از خریدکانکس باید از چند تولید کننده قیمت گرفت و سپس مناسب ترین کانکس را با امکانات مورد نظر خریداری کرد. قبل از خرید بهتر است با کسانی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید.

 

کانکس مسکونی دست دوم

خرید و فروش کانکس های مسکونی دست دوم امروزه بسیار رواج یافته است. کانکس دست دوم یعنی کانکسی که مدتی از زمان تولید آن گذشته باشد و توسط صاحب قبلی مورد استفاده قرار گرفته باشد اما به دلایلی چون تغییر کاربری یا فروش ملک قصد دارند به عنوان کانکس دست دوم آن را به فروش رسانند.

کانکس دست دوم قیمت مناسب تری نسبت به کانکس نو دارد زیرا حدودا 30 تا 40 درصد ارزان تر است. اگر فروشنده کانکس دست دوم هستید میتوانید با شرکت های تولید کننده تماس بگیرید و امکانات و ویژگی و قیمت کانکس خود را اعلام کنید تا در صورت تمایل از کانکس بازدید کنند و آن را از شما بخرند.

اما اگر خریدار کانکس دست دوم هستید باید به شرکت تولید کننده ی این محصولات یا سایت های خرید و فروش سازه های دست دوم سر بزنید و در مورد انواع کانکسی که دارند پرس وجو کنید و در مورد هزینه آن ها نیز مطلع شوید.

بیشتر بخوانیم : کانکس پیش ساخته

برای خرید کانکس دست دوم بهتر است از نزدیک آن را بررسی کنید و میزان سلامت و کارایی آن مطمئن شوید زیرا خرید آن در صورتی منفعت دارد که این سازه عملکرد دلخواه و امکانات لازم را داشته باشد.

سالم بودن کانکس دست دومسالم بودن کانکس دست دوم

در صورتی که کانکس دست دوم کاملا سالم نباشد و لازم باشد آن را تعمیر کرد باید هزینه ی این بازسازی از کل مبلغ آن کم شود یا تعمیر توسط فروشنده انجام شود.

بهتر است کانکس دست دوم را از شرکت های تولید کننده ی معتبری که محصولات با کیفیت دارند خریداری کنید. شرکت های ایرانی زیادی هستند که انواع کانکس را تولید میکنند، یکی از این شرکت های معتبر شرکت کانکس دات آی آر (CONEXE.IR) است.

کانکس دات آی آر طراح و تولید کننده ی انواع کانکس و کانتینر به صورت پیش ساخته یا سفارشی است. همه ی محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت و از بهترین متریال ساخته میشوند و دارای قیمت های مناسب نیز هستند.

طراحی و تولید انواع کانکس نو و دست دوم و انواع کانتینر با کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد از مهم ترین اهداف این شرکت است.

کانکس های مسکونی چه ویژگی و مشخصه ای دارند؟

کانکس مسکونی در واقع نوعی سازه ی از پیش طراحی شده است که به عنوان اتاقی برای اقامت سرایدار ها و نگهبانان و یا سکونت گاهی در ویلا ها و خانه باغ ها با امکانات کافی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کانکس های مسکونی بر چه اساسی است؟

قیمت کانکس با متریال به کار رفته در ساخت آن و تجهیزات کانکس ارتباط دارد. هرچه کانکس های مسکونی با کیفیت تر باشد،قیمت کانکس هم بیشتر است.

کانکس های مسکونی چه امکاناتی دارند؟

کانکس های مسکونی درست مانند یک سوییت با امکانات کامل است که میتوان آن را جابجا کرد. در واقع این کانکس ها تمامی امکانات یه منزل را به طور کامل دارا هستند.

کانکس های مسکونی دست دوم چه مزایایی دارد؟

کانکس های مسکونی دست دوم قیمت مناسب تری نسبت به کانکس های نو دارند زیرا حدودا 30 تا 40 درصد ارزان تر است.و بهترین راهکار برای کاهش هزینه است.

کانکس مسکونی

کانکس مصنوعی یک سازه پیش ساخته است. این نوع سازه ها برای سکونت استفاده می شود. این نوع سازه های پیش ساختخد در دو حالت مورد استفاده قرار می گیرند:

 • سکونت گاه سرایداری
 • ویلای پیش ساخته لوکس

این سازه ها دارای ابعاد متفاوتی هستند. از آن ها برای سکونت به عنوان خانه استفاده می شود. استفاده دیگری که دارد به عنوان سکونت گاه ییلاقی در باغ ها است.

مزایای کانکس مسکونی

معمولا استفاده از کانکس های پیش ساخته مسکونی دو دلیل عمده دارد. یکی از این دلایل رعت بالا در ساخت و هزینه های مناسب است. دلیل دیگر آن قابلیت جا به جای این سازه ها می باشد.

برای توضیح مورد اول می توانیم بگوییم: ساخت و ساز یا روش های سنتی دارای محدودیت های زیادی است. اما در یک سازه پیش ساخته این محدودیت ها وجود ندارد. یکی از مهم ترین محدودیت ها در ساخت سنتی زمان بر بودن آن است.

هرچه زمان ساخت وساز بالا برود هزینه ها نیز افزایش پیدا می کند. بهترین را استفاده از این سازه های مسکونی است. این سازه دارای سرعتی بالا در ساخت و ساز هستند. همچنین هزینه های اضافی حذف می شود. نظارت بر ساخت را نیز کنترل کیفی کارخانه تولید کننده این وظیفه را به عهده می گیرد.

مورد دوم نیز به این معنی است: در بسیاری از موارد شخص باغ یا ملکی را خریداری می کند. با خرید ملک قصد استفاده از این سازه های مسکونی را دارد. هدف استفاده از این کانکس در ایم تعطیل و تابستان ها است.

با توجه به شرایطی که مجوز های ساخت و ساز صادر نمی شود. استفاده کردن از این کانکس های  پیش ساخته مسکونی پیش ساخته در الویت قرار می گیرد.

امکانات کانکس مسکونی

این سازه های مسکونی مانند یک خانه کامل و دارای پلان های مختلف هستند. همچنین دارای بخش بندی و حریم های خصوصی یک خانه است. فضاهایی که در ان ها وجود دارد شامل:

 1. ورودی و کفش کن
 2. اتاق خواب ها با کمد دیواری
 3. سرویس بهداشتی و حمام
 4. آشپز خانه
 5. انباری
 6. نهارخوری و غیره است.

طراحی این کانکس های مسکونی با توجه به نیاز مشتری انجام می شود. جزییات مختلف سازه کنار هم قرار می گیرند. اما باید در نظر داشته باشید که تمام امکانات استفاده شده در آن قابل تغییر است.

حال و پذیرایی در کانکس ویلایی

پس از وارد شدن به این سازه مسکونی به حال و پذیرایی دسترسی خواهید داشت. این فضا ها به طور معمول به عنوان فضای اصلی سازه به حساب می آیند. در این فضاها معمولا مبلمان و تلویزیون قرار میگیرند.

پنجره ها در این قسمت باید به گونه ای باشد که نور کافی را برای فضا تامین کند. اگر قسمتی در سازه در باغ قرار دارد ، پنجره های آن قسمت باید قدی باشد. به این صورت می توانید از منظره بیرون لذت ببرید.

در داخل کانکس لوستر و آویز نصب می شود. با استفادده از آن ها می توان زیبایی داخلی کانکس را دو چندان کرد. البته در بعضی موارد از چراغ های دیواری نیز استفاده می شوند.

همچنین فضایی برای نصب کولر گازی ، سیم کشی برای آنتن تلوزیون ، جا رختی در کنار درب ورودی آماده سازی شده و محل هرکدام از روی پلان جایگزاری و مبلمان مشخص است.

آشپزخانه در کانکس مسکونی

آشپزخانه در کانکس مسکونی

در داخل این سازه ها آشپزخانه ای با امکانات خوب طراحی شده است. این آشپزخانه ها دارای کابینت مجهز به سینک ، هود و گاز می باشند. تمام لوله کشی ها و سیرآلات در آن نصب شده است.

متراژ یک آشپزخانه به ابعاد کانکس بستگی دارد. اما در تمام موارد دسترسی از حال و پذیرایی به این قسمت ها راحت است. حتی در بیشتر سازه ها آشپزخانه دارای کانتر ورودی است.

حتی می شود برای قرارگیری یک یخچال کوچک نیز محلی را در نظر گرفت. معمولا یک آبگرمکن دیواری نیز در این آشپزخناه ها وجود دارد.

اتاق خواب در کانکس مسکونی

اتاق خواب یک فضایی برای استراحت و فضای خصوصی هر واحد به حساب می آید. در این نوع کانکس ها هم اتاق خواب به گونه طراحی می شود. سعی می شود درب های اتاق خواب در کناره های پذیرایی قرار گیرد.

در طراحی این سازه ها سعی شده است که ورودی اتاق خواب با یک راه رو همراه باشد. به این ترتیب می توان کمترین دید به پذیرایی را داشت. تعداد اتاق خواب ها را ابعاد و متراژ کانکس تعیین می کند.

پنجره ها در اتاق خواب ها به گونه ای طراحی می شوند تا دید خوبی به بیرون داشته باشید. همچنین در داخل این اتاق خواب ها کمد دیواری نیز تعبیه شده است. برای آنکه فضای بیشتری اشغال نکنند از درب های ریلی یا کشویی استفاده می شود.

حمام و توالت کانکس ویلایی مسکونی

یکی از گزینه های مهم در کانل کردن این سازه مسکونی، وجود سرویس بهداشتی در آن است. سرویس بهداشتی در این کانکس ها به گونه ای جایگذاری شده است که از حال به آن دسترسی داشته باشید.

معمولا نزدیک درب ورودی قرار می گیرند. اما حمام ها در اتاق خواب تعبیه می شوند. ورودی حمام ها نیز از همان اتاق خواب است. زمانی که متراژ کانکس بزرگ است می توان از چند حمام و توالت استفاده کرد.

البته در بعضی از موارد از توالت فرنگی نیز در حمام استفاده می کنند. داخل توالت روشویی قرار دارد. همچنین مجهز به آیینه، جا حوله ای ، ظرف مایع دستشویی است. شیرآلات و لوله کشی به طور کامل وجود دارد.

کف این سرویس ها از سرامیک است. خروجی آن ها به چاه فاضلاب ختم می شود.

مشخصات فنی کانکس مسکونی

برای ساخت این نوع کانکس ها روش ها و مصالح مختلفی وجود دارد. برای مثال دیواره های خارجی می توانند از چوب ، پانل یا ورق فولادی ساخته شوند. انتخاب این موارد بستگی به نظر خریدار و موقعیت جغرافیایی ملک دارد.

اما در همه موارداسکلت آن ها از پروفیل آهنی در با نمره های 16 و 18 ساخته شده است. در بیشتر مواقع دیوار پوش های داخلی از جنس pvc و قابل شستشو ساخته می شوند.

در این سازه ها اتصالات اسکلت از نوع جوش ممتد بوده است. به دلیل اینکه حمل و نقل این سازه ها دارای محدودیت است معمولا از یک خط دوخت آهن استفاده می کنند.

حمل و نقل کانکس مسکونی

در این شرایط سازه هایی که دو تکه ساخته می شوند ، به محل حمل می شوند. بعد از حمل با استفاده از دوخت های آهن به یک دیگر متصل می شوند.

همانطور که در بالا توضیح دایدم کانکس مسکونی شامل : انواع کانکس های مسکونی ، ویلایی و خانه های پیش ساخته می شود.

مهم ترین ویژگی این نوع کانکس ها وجود امکانات رفاهی کامل است. این امکانات رفاهی شامل : آشپزخانه، سرویس بهداشتی ، حمام و اتاق خواب می باشد.

نکات مهمی در ساخت این نوع سازه ها در نظر گرفته می شود.

 1. دوام و پایداری
 2. زیبایی ظاهری
 3. چیدمان فضای داخلی
 4. ترکیب مناسب فضاها

با توجه به قابلیت جابه جایی و متحرک بودن این سازه ها آن ها را خانه های قابل حمل نیز می نامند.

انواع کانکس مسکونی

این سازه های مسکونی به گروه های زیادی تقسیم می شوند که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 • کانکس های سرایداری
 • کانکس های ویلایی
 • کانکس های اسکان موقت پرسنل

مهم ترین ویژگی های انواع کانکس های مسکونی

این نوع سازه های مسکونی ابعاد خاصی ندارند. در تمام شرایط مطابق با خواسته و نظر مشتری ساخته می شوند. یکی از نکات خیلی ضروری ایحاد سیستم گرمایشی و سرمایشی است.

طراحی و ساخت این سیستم ها باید به تعداد نفراتی باشد که از این سازه استفاده می کنند. وجود سرویس بهداشتی و حمام از نکات بسیار ضروری می باشد.

معمولا بیشتر شرکت های ساختمانی در پروژه های خارج از شهر خود برای اسکان کارگران از این سازه ها استفاه می کنند. این موضوع به این دلیل است که امکانات بهتر و کامل تری در اختیار کارگران قرار می گیرد.

همچنین این نوع سازه های مسکونی دارای دوام و عمنر بالایی هستند. در برابر سرما و گرما کاملا مقاوم هستند. به این دلیل است بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

خرید کانکس مسکونی

با توجه به بررسی های موجود در سازه های مسکونی ، به این نتیجه می رسیم که خرید کانکس مسکونی یک گزینه مناسب برای استفاده از این مدل سازه ها است. از کانکس های مسکونی می توان در شرایط مختلف استفاده کرد.

به عنوان مثال می توان از این سازه ها به عنوان سکونت گاه های سرایداری و یا در موارد بزرگ تر به عنوان یک ویلای لوکس استفاده کرد.(کانتینر) استفاده از این سازه ها به عنوان خانه مسکونی و سکونت گاه ییلاقی در باغ ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

مزایای خرید کانکس مسکونی

به طور معمول تمام سازه ها دارای مزیت های مختلفی هستند. اما سازه های مسکونی به دلیل ساخت سریع و هزینه مناسب بسیار مورد توجه قرار می گیرند. در ساخت و ساز های سنتی زمان زیاد و هزینه های بالا مشکل ساز می وشد. اما با خرید یک کانکس مسکونی می توانید در زمان بسیار کم فضای مناسب خود را داشته باشید.

علاوه این مزایای دیگری مانند مقاومت بالا و قابلیت جا به جایی باعث مرسوم شدن استفاده از کانکس شده است. با توجه به مقاومت بالایی که این نوع سازه ها دارند می توانید به راحتی از آن ها در مناطق مختلف استفاده کنید.

همچنین قابلیت جا به جایی به شما کمک می کند تا در صورت نیاز به راحتی سازه خود را حمل و نقل کنید. گاهی برای تعویض جا و گاهی برای تعمیرات اساسی سازه نیاز به جا به جایی دارد. (خرید کانکس مسکونی)

اما در این بین نکته مهمی که وجود دارد این است که سازه های دو طبقه و یا دوبلکس این قابلیت جا به جایی را ندارند.

بیشتر بخوانیم : کانکس ساندویچ پانل

امکانات کانکس مسکونی

این نوع سازه های مسکونی می توانند امکانات کامل یک واحد آپارتمان را داشته باشند. می توان با یک طراحی اصولی پلان های مختلفی را در آن اجرا کرد. به راحتی می توان از فضاهای موجود به عنوان ورودی ، حال ، پذیرایی ، اتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده کرد.

کانکس های مسکونی با توجه به نیاز های شما و مساحت در اختیارتان طراحی می شود. جزییات و پلان ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند و به مرحله اجرا می رسند. (خرید کانکس مسکونی)

مشخصات فنی کانکس مسکونی

در مورد مشخصات فنی و محصولاتی که در ساخت کانکس های مسکونی استفاده شده است. باید بگوییم که روش ها و مواد اولیه مختلفی وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. به عنوان مثال دیواره های خارجی می توانند از چوب ، ساندویچ پانل ، ورق های فولادی و یا تایل های بتنی ساخته شوند.

انتخاب هر کدارماز این موارد بستگی به شرایط اقلیمی قرارگیری سازه دارد. در تمام موارد اسکلت این سازه ها از پروفیل های آهنی ساخته می شوند. دیوار پوش های داخلی از نوع پی وی سی و قابل شستشو هستند. اتصالات در این سازه ها ا نوع جوش ممتد هستند.

خرید کانکس مسکونی دست دوم

گاهی اوقات مشتریانی وجود دارند که بعد از زمان استفاده سازه خود را به عنوان دست دوم می فروشند. این کار کزیت های مختلفی دارد. مهم ترین آن این است که اگر صاحب یکی از این نوع سازه ها باشید. می توانید با فروش آن مقداری از سرمایه خود را بازگردانید. با توجه به این که قیمت این سازه ها با توجه به نرخ روز محاسبه می شود ضرر چندانی نمی کنید. (قیمت کانتینر دست دوم)

حال اگر شخصی هستید که به دنبال خرید یک سازه است. می توانید با خرید نوع دست دوم آن هزینه کمتری کنید و سازه ای را با امکانات بیشتری تهیه کنید.

قیمت کانکس مسکونی دست دوم

محاسبه قیمت و براورد هزینه های تمام شده در کانکس ها با توجه به میزان متر مربع آن تعیین می شود. البته در نظر داشته باشید که امکانات قرار گرفته در آن ، نوع مصالح و نوع کاربری سازه نیز دراین تعیین قیمت بی اثر نیست.

فروش کانکس مسکونی

این روزها بازار خرید و فروش کانکس مسکونی بیش از هر دوره تاریخی دیگری داغ شده است. در واقع می توان گفت که این روزها بخش زیادی از مردم در پی این دسته از تولیدات هستند. در مقابل بخش زیاد زیادی از کارگاه‌ها نیز نسبت به تولید این محصولات روی آورده اند. مزایای که در این محصولات وجود دارد، می تواند به سادگی آنها را در صدر انتخاب های افراد قرار دهد.

با این وجود کم نیستند افرادی که از این موضوع بی اطلاع هستند. اما در ادامه این مقاله قصد داریم تا مروری بر این محصولات داشته باشیم. این موضوع می تواند به سادگی به شما نشان دهد که چرا این روزها میزان فروش کانکس مسکونی تا به این اندازه رشد بالایی به خود دیده است. لذا اگر شما هم اخیراً تعریف این محصولات را شنیده اید، حتماً ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید.

کانکس مسکونی چیست؟

 

ماهیت کانکس مسکونی، مهمترین عاملی است که افراد را سردرگم می‌کند. در واقع کانکسهای مسکونی به دسته ای از کانکس ها گفته می‌شود که به شیوه‌ای ویژه و منحصر به فرد توسعه یافته اند. این دسته از محصولات در بدنه خود دارای امکانات رفاهی مختلفی هستند که آنها را برای سکونت و زندگی مناسب کرده است.

از طرفی دیگر در داخل این محصولات هم بخش بندی ها و ساختار بندی های مختلفی وجود دارد که اجازه می دهد تا برای کارهای مختلفی مناسب باشند. برای مثال اغلب این کانکس دارای پنجره، بخش پذیرایی، بخش خواب، کمد، کابینت و موارد مشابه هستند. در حقیقت می توان گفت که این روزا می توان تمام امکاناتی که در یک خانه معمولی وجود دارد را هم درون یک کانکس مسکونی جای داد افزون بر این موارد کانکس مسکونی دارای قیمت مناسب و البته بر پایی سریع هستند. همین مورد سبب شده تا بازار خرید و فروش کانکس مسکونی رشد بالایی به خود بگیرد.

ابعاد کانکس مسکونی

ابعاد یکی دیگر از فاکتورهایی است که تاثیر مستقیمی بر روی بازار خرید و فروش کانکس مسکونی داشته است. در واقع این محصولات در طیف مختلفی از ابعاد و اندازه ها تولید می شوند. برای مثال این روزها کانکسهای مسکونی در ابعادی بین ۱۲ الی ۲۰۰ متر مربع تولید می شوند. این محدوده برای سکونت دست کم یک یا چند خانواده کافی می باشد. همین مورد سبب شده است تا این محصولات بتوانند به سادگی نیاز افراد در حیطه سکونت را برطرف سازند. افزون بر این موارد می توان این محصولات را هم به صورت دو طبقه تولید نمود. به همین جهت است که می توانند انتخاب های بسیار عالی باشند.

در حقیقت این ابعاد اجازه می‌دهد تا کانکس مسکونی متناسب با بودجه و شرایط مختلف تولید شوند. همین عدم وابستگی عاملی بوده تا طیف بسیار بیشتری از افراد به سمت این تولیدات گرایش پیدا کنند.

امکانات کانکس مسکونی

 

فروش کانکس مسکونی یکی از مهمترین انتخاب ها می باشد. امکانات کانکس مسکونی یکی دیگر از عواملی است که در نفوذ این دسته از محصولات تأثیر زیادی داشته است. در حقیقت می توان امکانات و قابلیت های مختلفی را درون کانکس مسکونی جای داد. اگر بخواهیم در این زمینه رو راست باشیم، می توانیم بگوییم که این روزها می توان تمام امکاناتی که در داخل یک خانه معمولی وجود دارد را هم درون یک کانکس جای داد.

به همین جهت است که سطح رفاه موجود در کانکس های امروزی بیش از مدل هایی است که در دهه های گذشته تولید می شد. سینک ظرفشویی و روشویی، وان حمام، کمد، کابینت، بخش پذیرایی، پنجره، هود، سیستم تهویه و …. از جمله رایج‌ترین امکاناتی است که در کانکس های مسکونی این روزها به چشم می خورد. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید هر اندازه که میزان این امکانات بیشتر شود، به تبع آن قیمت نیز افزایش پیدا می‌کند. لذا در زمان خرید و فروش کانکس مسکونی حتماً به این فاکتور دقت کافی داشته باشید.

قیمت کانکس مسکونی

قیمت کانکس مسکونی یکی دیگر از عواملی است که تاثیر بسیار زیادی در میزان نفوذ این دسته از محصولات داشته است .در واقع همان گونه که در ابتدای متن هم اشاره کردیم، قیمت کانکس مسکونی نسبت به سایر سرپناه های امروزی مانند خانه های آجری، بسیار کمتر است. به گونه‌ای که قیمت آنها حدود یک سوم از قیمت یک خانه آجری می باشد.

این فاکتور باعث شده تا در شرایط اقتصادی فعلی، بخش بیشتری از مردم به سمت خرید و فروش کانکس مسکونی روی بیاورند. گروه کانکسی یکی از معتبرترین تولید کنندگانی است که در این زمینه فعالیت می‌کند. ما محصولات خود را با گارانتی و ضمانت نامه معتبر ارائه می کنیم. چنانچه تمایل دارید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اگر برای سکونت خود و یا کسانی که برای شما کار می کنند به دنبال جایی هستید، ما به شما خرید این کانکس ها را پیشنهاد می کنیم. این سازه به دلیل داشتن امکانات مناسب بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.

با استفاده از آن ها می تنوانید امکانات رفاهی را تا حدودی فراهم کنید. شما می توانید با توجه به تعداد افراد و متراژ ملک خود، ابعاد کانکس را تعیین کنید.

اگر کارفرمایی هستید که در حال انجام پروژه ای در خارج از شهر هستید. ما به شما پیشنهاد می کنیم با خرید این کانکس ها راحتی را برای خود و کارگران خود فراهم کنید.

b2n

zaya

rizy

Buy a residential complex