کانکس اداری

این کانکس نوعی سازه پیش ساخته است که بعنوان دفترکار تولید میشود و در ساخت کانکس اداری آن باید تعداد پرسنل مستقر و خدمات سازمان مربوطه در نظر گرفته شود .

این سازه ها در دو نوع موقت و دائمی ساخته می شود. تجهیزات استفاده شده در این نوع سازه ها دقیقا مشابه با یک ساختمان اداری است.

این سازه های اداری دارای مزیت های متفاوتی هستند. یکی از نکات مهم در این ها تسلط کامل کارفرما بر روی کارمندان است. این تسلط به این دلیل است که تمام کارکنان در یک محیط هستند. با توجه به این موضوع در هر نقطه ای می توان یک محیط اداری کامل داشت.

انواع کانکس اداری

انواع کانکس اداری

کانکس اداری سالنی

این کانکس شامل یک سالن بدون امکانات رفاهی نظیر آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی است. این کانکس در ابعاد مختلف تولید میشود اما رایج ترین آن ها سالن 12متری است.

کاربری این سازه می شود در زمینه انبار و دفتر بایگانی نیز باشد. کانکس اداری سالنی  در واقع یک سالن بزرگ اداری است که می توان دور تا دور آن میز های اداری و صندلی قرار داد. نکته مهمی که در طراحی این سازه ها اجرا می شود قرار گیری سرویس بهداشتی و آشپزخانه است.

این نوع کانکس ها برای اداراتی بسیار مناسب است که به صورت باجه ای باشدو مانند بانک. ساخت و طراحی به صورت

باجه ای بسیار مناسب است. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید سیستم روشنایی و سرمایشی و گرمایشی است که مشترک است. (کانکس مسکونی)

کانکس اداری دو یا چند اتاقه 

این نوع کانکس دارای دو اتاق بزرگ میباشد در این نوع دو واحد مجزای اداری در یک کانکس کنار هم هستند. در این نوع سازه ها هر اتاق دارای برق تلفن گرمایش و سرمایش مجزا است. البته این دو اتاق با یک درب به بیرون راه دارند.

این نوع سازه های چند اتاقه برای اداره هایی مناسب است که به چند اتاق مجزا برای پرسنل نیاز دارند.

کانکس اداری دو اتاقه با آبدارخانه

در این سازه ها بخشی به عنوان آشپزخانه با امکاناتی کامل در زمینه شستشو وجود دارد.

کانکس اداری دو اتاقه مجهز به آبدارخانه و سرویس بهداشتی

در این نوع سازه ها امکانات به صورت کامل قرار دارد. تمامی امکانات مانند سرویس بهداشتی و آبدارخانه در آن ها وجود دارد.

کانکس اداری چند طبقه:

از سازه ای چند طبقه می توان به عنوان یک ساختمان اداری استفاده کرد. بسیار از ادارات برای آسایش و زندگی کارمندان خود نیاز به ساختمان هایی با تمام امکانات دارند. باید این سازه ها چند طبقه باشد تا محل کار و استراحت از هم جدا باشد.

در طبقات این ساختمان ها باید امکاناتی مثل اتاقی برای پرسنل، محلی برای جلسات، اتاق پذیرایی از مهمان ها و مناطق دیگر به صورت مجزا وجود داشته باشد.

از ویژگی های منحصر بفرد کانکس ها صرفه جویی در هزینه و زمان و قابلیت جابجایی است .

این کانکس ها برای سازمان ها و ادارات و مشاغلی که نیاز به جابجایی دارند،بسیار مناسب هستند. این کانکس ها را با نام هایی چون کانکس شرکتی، کانکس سازمانی و کانکس دفترکار نیز می شناسند.

طراحی این سازه ها با توجه به کاربری آن و مطابق با سلیقه خریدار انجام می شود.

بیشتر بخوانیم : کانکس پیش ساخته

مزایای کانکس اداری :

 1. مقرون به صرفه و کاملا اقتصادی: از آنجا که این سازه ها فاقد مصالح ساختمانی و سنتی هستند، بسیار کم هزینه تر از یک سازه ساختمانی میباشند. این کانکس ها را میتوان بعد از اتمام کار اجاره داد و یا بفروش رساند .
 2. قابلیت جابجایی: این نوع کانکس برای مشاغلی که جابجایی های مداوم دارند یا پروژه هایی که به لحاظ مکانی امکان ساخت یا اجاره واحدهای ساختمانی در آنها وجود ندارد، بسیار کارآمد است
 3. مدت زمان کوتاه ساخت: این سازه ها نیاز به پی و بنایی و گچکاری و نقاشی و … واحدهای ساختمانی ندارند و در کمترین زمان ساخته و آماده نصب میگردند.مزایای کانکس اداری
 4. ماندگاری و عمر طولانی: این سازه های پیش ساخته شده در برابر حوادث طبیعی مانند طوفان، آتش سوزی، سیل و زلزله تا حد قابل قبولی دارای پایداری و مقاومت هستند.
 5. مقاوم در برابر زلزله: از آنجا که در طراحی و ساخت کانکس ها از مصالح سبک استفاده میشود، بنابراین در زمان زلزله تا حدی از انسانها محافظت می شود .

کانکس اداری دارای عایق صوتی و حرارتی است و در داخل آن امکان نصب کابل تلفن، ایجاد شبکه اینترنت و وایرلس وجود دارد.این کانکس ها  از ساندویچ پانل یا pvc ساخته می شوند.

از محصولاتی که به عنوان کانکس های دو طبقه یا چند طبقه استفاده می شود میتوان بعد از اتمام کار به عنوان انبار یا دفتر بایگانی استفاده کرد.

نکات مهمی که باید در طراحی کانکس اداری در نظر داشت

کانکس ها دارای قسمت های مختلفی می باشد که هر سازمان یا اداره ای بنا به نیاز خود و با توجه به  تعداد پرسنلی که قرار است در آن مستقر شوند و بسته به نوع خدماتی که می‌خواهند ارائه دهند، متفاوت است. (انواع کانکس)

محل نصب در ساخت و طراحی این نوع سازه ها بسیار اهمیت دارد فاکتور های زیادی است که در طراحی کانکس اداری باید به آن توجه کرد . در زمان طراحی پاسخ به پرسش های زیر ضروری است:

نکات مهم در طراحی کانکس اداری

تعداد پرسنل مجموعه چند نفر خواهد بود؟

آیا محل قرارگیری کانکس در فضای باز است؟

محلی که قرار است کانکس در آن قرار بگیرد کجاست؟

کانکس قرار است در چه ابعادی ساخته شود؟

کاربری کانکس به چه گونه است؟

موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی کانکس به چه گونه ای است؟

با توجه به پاسخ این پرسش‌ها، تیم سازنده قادر خواهد بود متریال، ابعاد، نقشه، امکانات و هزینه‌های لازم برای ساخت پروژه مورد نظر را برآورد کند و انتخاب های مناسبی انجام دهد.

انواع کانکس اداری و کاربردهای آنها

کانکس اداری در مدل های مختلف و کاربری های متفاوت تولید می شوند. برای مثال از طرف دیگر کانکس اداری دو یا چند طبقه نیز برای استفاده به عنوان یک ساختمان اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکانات و ویژگی‌های کانکس اداری

با توجه به این موضوع که سازه های اداری محلی برای انجام فعالیت های شغلی است. تمام کارکنان مدت زمان زیادی در آن ها مشغول به کار هستند.

بنابراین امکانات استفاده شده در آن ها باید کاملا شبیه به یک ساختمان اداری باشد. برای نمونه چند مورد از آن ها را بررسی می کنیم:

 1. سیستم گرمایشی ( معمولا بخاری برقی یا گازی، پکیج گازی)
 2. سیستم سرمایشی ( معمولا کولر گازی )
 3. سیستم تهویه هوا (در صورت استفاده از سیستم های گازی ضرورت بیشتری پیدا میکند
 4. سیستم روشنایی (شامل چراغ های لازم برای محوطه داخلی و خارجی کانکس)
 5. پنجره های مناسب (پنجره های بزرگ دوجداره که تامین کننده نور کانکس در روز باشد و از اتلاف انرژی و ورود صدای بیرون به داخل جلوگیری کند.برای کنترل ورود نور می توان از پرده استفاده کرد)
 6. درب اصلی بزرگ (جوابگوی رفت و آمد زیاد مراجعه کنندگان باشد)
 7. دارای فضای انتظار (مکانی برای انتظار مراجعه کنندگان به همراه تعدادی صندلی)
 8. کف سازی مناسب و مستحکم (جلوگیری از لرزش سازه هنگام رفت و آمد و قابلیت شست و شوی آبدارخانه و سرویس بهداشتی)
 9. سیستم عایق بندی مناسب برای کانکس اداری
 10. فضا سازی مناسب (فضا های فرعی مانند اتاق تکثیر و کپی، میز منشی و صندوق و غیره باید در کانکس اداری در نظر گرفته شود. استفاده از پارتیشن برای ایجاد این فضاها بهترین گزینه است)
 11. طراحی نمای داخلی و بیرونی جذاب و زیبا (می‌تواند در جذب افرد و خلق و خوی مراجعه کننده و پرسنل تاثیر بسزایی داشته باشد)
 12. (کانکس بزرگ)

مزایای استفاده از کانکس اداری

با توجه به این موضوع که ساخت یک ساختمان اداری به روش سنتی نیازمند یک زمان طولانی و هزینه های بالایی است. در این شرایط گزینه مناسبی که پیش روی شما است، استفاده از سازه های اداری است که به صورت پیش ساخته تولید می شوند.

به دلیل اینکه هزینه های ساخت یک کانکس اداری نسبت به ساخت و ساز های سنتی کمتر است. امروزه از این سازه ها بیشتر استفاده می شود.

باتوجه به تمام این شرایط سازه های اداری دارای مزیت های زیادی نیز هستند.

مزایای استفاده از کانکس اداری

بازیافت یا تغییر سازه یا استفاده مجدد و یا فروش سازه

اجرای این سازه ها با سرعت بالایی انجام می شود

این سازه ها قابلیت جا به جایی دارند و به راحتی به محلی دیگر منتقل می شوند.

کاهش هزینه‌های اولیه مثل عدم نیاز به پی‌سازی و کاهش هزینه‌های حمل مصالح

خرید کانکس اداری

خرید کانکس اداری اغلب در پروژه های بزرگ برای استراحت کردن کارشناسان فنی و تیم مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس های اداری و یا مدیریتی در کل کانکسی است. که به عنوان دفاتر مدیران و ریاست مجموعه و یا سازمان ها در نظر گرفته می شود.

3همین طور باید خصوصیات و متریال های آن طوری باشد که در همان ابتدا با سایر کانکس های دیگر متمایز باشد.کانتینر بنابر این باید سازه های مدیریتی و یا همان اداری از بهترین متریال ها استفاده کنند و نمای بیرونی و درونی ویژه ای را برای سازه اداری در نظر بگیرند.

مثلا می توانند داخل این سازه ها سرویس بهداشتی های ایرانی و فرنگی و همین طور آبدار خانه تعبیه کرد.

ابعاد کانکس های اداری و مدیریتیابعاد کانکس های اداری و مدیریتی

این سازه های پیش ساخته را می توان در ابعاد ها، طرح ها و شکل های مختلف و گوناگونی همراه با متریال ها تولید کرد. متریال هایی شامل: کانکس اداری از جنس ورقه های گالوانیزه، کامپوزیت،  فایبر، سمنت برد، بتنی و موارد دیگر می باشد.

این سازه های اداری با استفاده از تکنولوژی های نوین همراه با سیستم پیچ و مهره ای و نر و مادگی به طور دمونتاژ ساخته می شود. و با 8 ویژگی مهم خود  می تواند انتخاب پروژه های بزرگ ساختمانی و عمرانی باشد.

از کانکس های یپش ساخته اداری در کار گاه ها، پروژه های صنعتی، کار خانه جات ها و همین طور در محوطه باز صنعتی اداری و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. (خرید کانکس اداری)

مشخصات فنی کانکس های اداری

سازه های پیش ساخته داری شاسی هایشان از تیر آهن هایی با طول بالای 6 متر و اسکلت بندی از جنس پروفیل با ابعاد 40 در 40 و 40 در 80 از نوع صنعتی سنگین تولید می شود.

این سازه ها از نوع جوش برق دور تا دور با الکترود درجه یک جوش کاری می شوند. و به یک دیگر متصل می شوند.

در این سازه های  اداری از 3 لایه ضد زنگ استفاده شده است. این لایه ها در برابر رطوبت شدید، در مناطق شمالی و جنوبی کشور از کانکس مقاومت می کند.

شاسی این سازه ها به طور اسکی می باشد تا برای کشیدن روی زمین توسط لوله های قطور گوشت دار با نمره 14 راحت تر باشد. بدنه این سازه های اداری از جنس ورقه های گالوانیزه می باشد. که با رنگ های الکترو استاتیک و رنگ های دیگر در کار خانه ها وجود دارند.

بیشتر بخوانیم : کانتینر اداری

مشخصات داخلی کانکس اداریمشخصات داخلی کانکس اداری

سقف این کانکس ها هم از جنس ورقه های گالوانیزه فولادی می باشد. و به صورت سخت فرم می‌گیرد. این دسته از کانکس ها دارای دو لایه عایق می باشد.(خرید کانکس اداری)

که شامل یک لایه پشم شیشه ای یک اینچی و یک لایه استفاده از فوم پلی استایرن پر تراکم، نسوز همراه با ضخامت 40 میلی متری است. که در تمام قسمت های بدنه کانکس می باشد.

دیوار پوش های کانکس اداری از جنس پی وی سی می باشد. این دیوار پوش ها ضد رطوبت، صد حشره، مقاوم در برابر آتش سوزی، و همین طور از قابلیت شست و  شویی هم بر خوردار است.

دیوار گوش های سازه در طرح های ساده، طرح های چوبی و طرح های لمینیت شده. روکش دار و همین طور طرح های ام دی افی طراحی شده است. (کانکس سرویس بهداشتی)

امکانات داخلی کانکس اداری

درب و پنجره های سازه هم از جنس آلمینیومی می باشد که درب های آن ها در ابعاد 196.8 سانتی متر است. که با پروفیل های سنگین و رنگ های کوره ای استاتیک استاندارد تولید می شود. هم چنین این درب ها همراه با شیشه های رفلکس رنگی هستند. (خرید کانکس اداری)

پنجره های سازه هم در ابعاد های 120 در 77 و 100 در77 سانتی متر است. که با پروفیل های سنگین به همراه شیشه های رفلکس رنگی و ساده به صورت کشوویی ساخته می شوند. ضخامت این شیشه های رفلکسی 40 میلی متر است.

کف سازه های اداری از جنس تخته چند لایی فشرده درجه یک  به ضخامت ۱۸ میلی متر و ابعاد ۲۴۴*۱۲۲ سانتی متر است. پروفیل کشی کف از پروفیل های  سنگین ۴۰ در ابعاد *۴۰ در فاصله های ۵۷ سانتی متری می باشند.

استفاده از سیم های  کاملا استاندارد تمام مسی  با ضخامت ۲٫۵ میلی متری و به کارگیری سیستم ایمنی مدار قطع کن. استاندارد و روشنایی مهتابی کریستالی FPL دوبل  می باشد. هم چنین چند شعله ایرانی مناسب برای نصب لامپ کم مصرف. استفاده از چراغ تونلی استاندارد ،لاین برق اختصاصی برای نصب کولر، و دارای ورودی برق سوکتی ۳۲*۳ آمپر هم می باشد.

Buy an office building

فروش کانکس اداری

فروش کانکس اداری در شرکت کنکس با بیش از سه دهه تجربه در تولید و عرضه انواع کانکس و کانتینر توانسته است، گام موثری در صنعت کانکس بردارد. این نوع کانکس اتاقک های پیش ساخته هستند که برای اسکان موقت استفاده می شود. این نوع کانکس انواع مختلفی با کاربری های متفاوت دارد. این نوع کانکس یکی از پرفروش ترین کانکس های شرکت کنکس می باشد.

این نوع کانکس برای کارهای مدیریتی در کارخانه جات، شرکت ها، مجموعه ها و ارگان ها بیشتر استفاده می شود. کانکس های اداری تنوع بالایی دارند.کانکس های اداری در ابعادبزرگ ساخته می شوند. برای مثال فروش کانکس اداری سالنی که در ابعاد بزرگ برای جلسات و اتاق کنفرانس استفاده می شود.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

مزیت کانکس اداریمزیت کانکس اداری

فروش کانکس اداری پیش ساخته مزیت های فراوانی دارند. اگرشما وقت کافی برای ساخت یک بنا با مصالح ساختمانی را ندارید، خرید کانکس اداری بهترین گزینه برای شما می باشد. همه کانکس ها مقاومت بالایی نسبت به یک بنا ساخته شده با مصالح را دارند.

 • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن
 • صرفه جویی در زمان
 • جابجایی آسان
 • مقاومت و طول عمر بالا
 • امکان بازسازی و ترمیم کانکس
 • قابلیت فروش بصورت دست دوم

انواع کانکس اداری

یکی از پرفروش ترین کانکس های شرکت کنکس، کانکس اداری سالنی می باشد. این نوع کانکس برای کارفرمایان و مدیران مجموعه، کاربرد دارد.کانکس اداری سالنی دارای ویدیو پرژکتور برای جلسات و کنفرانس توسط مدیران و کارکنان کاربرد دارد.انواع کانکس اداری

فروش کانکس اداری در شرکت کنکس با تولید کانکس اداری پرسنلی در انواع مختلف، که مزایایی بخصوص خود را دارد. این نوع کانکس برای اسکان موقت کارگران، اتاق استراحت پرسنل و…بکار می رود.

فروش کانکس اداری دواتاقه توسط یک پارتیشن به دو قسمت مساوی یا نامساوی تشکیل شده است. کانکس اداری سه اتاقه نیز، توسط دوپارتیشن به سه قسمت، برای ایجادفضای بیشتر تشکیل شده است.

 • کانکس سالنی
 • کانکس دو اتاقه
 • کانکس سه اتاقه
 • کانکس پرسنلی
 • کانکس اداری لوکس
 • (کانکس ویلایی)

ویژگی کانکس اداری

فروش کانکس اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چون این نوع کانکس ها برای افرادی بکار می رود که مدت طولانی با آن سروکار دارند. باید از امکانات و تجهیزات ویژه ای برخوردار باشد. مانند سرویس بهداشتی، سیستم گرمایشی و روشنایی، سیستم امنیتی مانند دوربین مداربسته، سیستم تهویه هوا و… استفاده می شود.

بیشتر سازمان ها و شرکت های اداری، دنبال ایجاد فضایی تجاری و اداری برای کارکنان و پرسنل هستند. ساخت بنا سنتی زمان بسیار زیادی را نیاز دارد و مقرون به صرفه نیست، پس خرید کانکس اداری بهترین گزینه است.

فروش کانکس های اداری می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای ارگان ها، شرکت ها و مجموعه های اداری باشد.

بیشتر بخوانیم : کانکس ساندویچ پانل

قیمت کانکس اداریقیمت کانکس اداری

قیمت و فروش کانکس اداری

براساس درخواست مشتریان نسبت به ابعاد، امکانات، مصالح بکاررفته در کانکس تعیین می شود. هرچه ابعادکانکس بیشترباشد قیمت بالاتری دارد. فروش کانکس اداری درهر نوع و انواع مختلفی با مصالح و امکانات متفاوتی بکار رفته است که روی قیمت آن تاثیرگذار است.

بدلیل  نوسانات موجود دربازار و تورم نمیتوان قیمت ثابتی را برای کانکس ها تعیین کرد. شما می توانید به قسمت محصولات سایت کنکس مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت کنکس با بیش از 3 دهه فعالیت در حوزه تولید و عرضه انواع کانکس، متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب توانسته انواع کانکس با کاربری های متفاوت را به سراسرکشور عرضه کند.

b2n

zaya

rizy