کانکس کوچک

اتاقک های کوچکی که به صورت پیش ساخته مورد استفاده قرار می گیرند. این کانکس های کوچک موارد استفاده زیادی دارند. همانطور که از نام آن ها مشخص هست در ابعاد کوچک ساخته می شود.

این سازه ها در دو مدل مختلف ساخته می شوند. ثابت و متحرک ، این نوع سازه ها به دلیل سبکی و قابلیت جا به جایی مورد توجه انواع فعالیت ها قرار میگیرند.

این سازه ها به صورت پیش ساخته تولید می شوند. اجرای این سازه ها در محل اتفاق میفتد. می توانید با توجه به کاربری مورد نیاز خود ابعاد و طرلاحی مورد نیاز خود را تعیین کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

کانکس کوچک

کاربرد کانکس

اسکان موقت مهمترین کاربرد کانکس می باشد .کانکس ها کاربردهای مختلفی دارند که میتوان به عنوان کیوسک و دکه های روزنامه فروشی یا کیوسک تلفن عمومی اشاره کرد که خدمات مختلفی را به مردم ارائه می کنند. (کانکس کوچک)

باگذشت زمان نیز کاربرد هایی برای سکونت دائم افراد  مانند ویلایی و خانه های قابل حمل نیز در زیرشاخته محصولات تولید کنندگان سازه های پیش ساخته قرار گرفت.

بیشتر بخوانیم : انواع کانکس

انواع کانکس کوچک

کانکس نگهبانی : این نوع  سازه دارای ابعاد کوچک  است و برای مستقر شدن نگهبان یا پرسنل حراست در ورودی مجموعه ها و شرکت ها استفاده می شود  و شرایط به اینصورت می باشد که نگهبان  به تمامی جهات دید کامل دارد و تا میتواند کل محدوده  شرکت یا مجموعه را تحت نظرداشته باشد.

 کانکس فروشگاهی :  در گذر گاه های پر رفت و آمد برای فروش محصولات مختلف فرهنگی و روزنامه های مطبوعاتی از کانکس فروشگاهی استفاده میگردد. این نوع  کانکس معمولا ابعاد کوچکی

کانکس چرخ داردارد و دارای کرکره های برقی و نورپردازی برای روشنایی در هنگام شب می باشد.

کانکس خدمات شهری :  در این کانکس ها خدمات مختلف اجتماعی و شهروندی  ارائه می شود را در داخل فضای شهری دارند که از مهمترین آنها ایستگاه های دوچرخه ، کیوسک های دستگاه خودپرداز بانکی ، اهدای خون ، ارائه مشاوره های پزشکی و عرضه محصولات فرهنگی می باشد.
 کانکس چرخدار : کانکس چرخ دار معمولا برای مواردی  که نیاز به جابجایی های زیاد دارند مورد استفاده قرار میگیرد وبعضی اوقات  کاروان های سیار نامیده می شوند .نمونه ایستگاه های سیار پلیس راه  کاروان های توریستی می باشد.

 

نمونه هایی از کانکس کوچک

کانکس  ایستگاه دوچرخه:

ایستگاه دوچرخه با قرار دادن دوچرخه در اختیار عموم مردم فواید زیادی دارد که میتوان به کاهش آلودگی هوا ، کمک به سلامت جسمی و روانی شهروندان و همچنین ایجاد یک شهر سلامت و پویا اشاره کرد. (کانکس مسکونی)

جهت تحقق این هدف اقدامات بسیاری صورت گرفته از جمله ساخت مسیر دوچرخه در محیط شهری.هرچه استفاده از این نوع وسایل در شهر بیشتر شود نشان از فرهنگ بالای شهروندان داشته که باعث بالا رفتن سلامت عمومی شهر می شود.

بیشتر بخوانیم : کانکس پیش ساخته

کانکس مطبوعات

کانکس مطبوعات

کانکس های مطبوعاتی در دو مدل  کامپوزیتی و معمولی تولید می شوند .نوع کامپوزیت دارای ظاهری شکیل تر و امروزی تر بوده اما نوع ساده دارای ظاهری سنتی می باشد .

کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی

نمای این سازه ازکامپوزیت آلومینیومی و پنجره های دوجداره ساخته می شود .

نصب کرکره برقی ریموت دار روی پنجره

شاسی کار ، تیر آهن نمره 18 سنگین بصورت دورکلاف اسکلت کار پروفیل های آهنی سنگین به ضخامت 2 میلیمتر بسیار مقاوم هستند.

اسکلت کانکس مطبوعاتی کامپوزیتی آغشته به ضد زنگ است کف کانکس ضد اب می باشد.

دیواره های داخلی با دیوار پوش پی وی سی

سیستم برق کشی روکار

کانکس مطبوعاتی معمولی

این سازه  همان کیوسک های مطبوعاتی قدیمی می باشد.هزینه اجرا این مدل پایین می باشد..
جنسه بدنه خارجی از نوع ورق گالوانیزه با رنگ الکترو استاتیک دورو

شاسی کار از جنس تیر آهن نمره 14 تا 18 بصورت دورکلاف

اسکلت  کار از پروفیل های آهنی به ضخامت 2 میلیمتر

سیسم کشی رو کار

کانکس پلیس

کانکس پلیس ثابت

در تقاطع  محلات نقاطی وجود دارد که در آن یک کانکس پلیس بصورت ثابت قرار می دهند. در طراحی و ساخت آنها دو اتاق مجزا برای بخش اداری و یک اتاق کوچک برای استراحت پرسنل کیشیک قرار می دهند.

دارای آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز میباشد. نحوه قرار گیری پنجره ها و بازشو ها باید به گونه ای باشد که شخص نگهبان که درون سازه قرار میگیرد ، دید مناسبی به محیط اطراف داشته باشد. (کانکس کوچک)

کانکس پلیس سیار

برای مستقر کردن ایستگاه های کنترل جاده ای

کانکس پلیس سیار معمولا دارای ابعاد کوچکتری بوده و دو نوع  ساده و یا کاروان تجهیز شده دارد که نوع ساده فقط دو اتاق داشته که یک اتاق برای پست نگهبان و یک اتاق برای پست استراحت پرسنل شیفت می باشد.

اما نوع کاروان پلیس دارای تجهیزاتی مانند سرویس بهداشتی ، آبدارخانه ، مخزن آب و اتاق استراحت می باشد.

کانکس کوچک 6 متری

زمانی که در مورد کانکس کوچک حرف میزنیم. به قیمت آن نیز فکر می کنیم. به طور یقین خریداران این کانکس ها صاحبان پروژه های کوچک هستند. این نوع سازه ها بیشتر در پروژه های موقت و کوچک استفاده می شوند.

حالا لازم است در مورد ابعاد این کانکس ها بیشتر بدانیم. به طور معمول کانکس های 6 متری با عرض و طول استاندارد در اختیار شما قرار می گیرند. به صورت ثابت و متحرک می توانند با نقشه های مختلف اجرا شوند.

این کانکس های 6 متری می توانند به صورت یک سالن یا دو اتاق طراحی شوند. این سازه ها بیشتر مورد استفاده پیمانکاران است.

انواع پلان های کانکس 6 متری کوچک

  1. کانکس 6 متری به صورت سالن
  2. کانکس 6 متری همراه با آبدارخانه
  3. کانکس 6 متری همراه با سرویس بهداشتی و حمام
  4. کانکس 6 متری همراه با حمام و سرویس بهداشتی و آبدارخانه
  5. کانکس 6 متری دو اتاقه
  6. کانکس 6 متری با دو اتاق و سرویس بهداشتی
  7. کانکس 6 متری با دو اتاق و آبدارخانه

کانکس نگهبانی کوچک

کیوسک های نگهبانی کوچک از انواع این سازه ها است. در نمای این کیوسک ها از ورق های کامپوزیت استفاده می شود. با استفاده از رنگ بندی های زیبا و متنوع زیبایی ظاهری هم به آن ها بخشیده اند. (کانکس کوچک)

کاربری اصلی این کیوسک ها بیشتر برای مکان هایی است که در معرض دید عموم قرار میگیرد. مردم به این کیوسک ها توجه می کنند و از آن ها خدمات دریافت می کنند.

با توجه به این موضوع این کانکس ها نمای ظاهری زیبایی دارند.

کانکس نگهبانی کوچک ساندویچ پانل

این نوع سازه نیز یکی از سازه های لوکس در کانکس ها به شمار می روند. چیزی که در این سازه ها باعث زیبایی بیشتر می شود، استفاده از ورق های ساندویچ پانل است. (قیمت کانکس 12 متری)

کاربری اصلی این سازه ها برای مکان هایی است که در معرض دید مردم است. این موضوع باعث می شود تا در نمای ظاهری آن ها دقت بیشتری انجام شود.

کانکس نگهبانی فایبر گلاس

این نوع سازه هم در دسته کانکس های کوچک است. در نمای این کیوسک ها از ورق های فایبر گلاس استفاده می شود. زیبایی ظاهری این سازه ها را افزایش می دهد. دارای رنگ بندی های بسیار متنوع است.

این سازه ها هم در مکان هایی قرار می گیرند که در معرض دید مردم هستند. به دلیل اینکه مردم خدمات مختلفی از آن ها دریافت می کنند بادی دارای ظاهری زیبا باشند.

کانکس نگهبانی کوچک پیش ساخته

این نوع سازه ها بیشتر بر روی برجک ها قرار می گیرند.در هر ضلع خود دارای پنجره هستند. شکل ظاهری آن ها را نوع کاربری آن ها مشخص می کند. مثلا می توانند شش ضلعی یا مربع یا مستطیل باشند.

اینو کانکس های کوچک دارای پنجره های بزرگ هستند. این موضوع به این دلیل است که نگهبان بتواند به راحتی به همه جا تسلط داشته باشد. این نوع سازه ها در مجتمع ها ، ادارات و غیره استفاده می شود. (خرید کانکس)

جمع بندی نهایی

اگر شما هم کارفرمای یک پروژه موقت هستید و برای کار خود به یک فضای کوچک نیاز دارید. میتوانید از این نوع سازه ها استفاده کنید. اگر به عنوان مدیر یک مجتمع تجاری یا مسکونی مشغول به کار هستید، برای نگهبان خود می توانید یکی از این سازه های کوچک را خریداری کنید.

با توجه به نوع فعالیت خود می توانید مدل سازه را انتخاب کنید. همچنین می توانید با خرید یک کانکس کوچک دست دوم هزینه های خود را کاهش دهید.