کانکس چوبی

کانکس چوبی اتاقک های پیش ساخته ای هستند که برای اسکان موقت و گاهی دائم کاربرد دارند.امروزه این نوع کانکس مرسوم نیست، اما هنوز کاربرد خود را دارد.این نوع کانکس انواع مختلفی دارد. کانکس های فلزی مقاومت و دوام بیشتری از کانکس های فلزی دارند. همانطور که از اسم کانکس پیداست، جنس این نوع کانکس از چوب است.

این کانکس جزو کانکس های مدرن و زیبا به حساب می آید. این نوع کانکس و کانتینر در ابعاد مختلف و کاربری های متفاوت ساخته می شود. این مدل کانکس می تواند بصورت چرخدار یا ثابت باشد. پوشش خارجی و داخلی این نوع کانکس ها از جنس ورقه می باشد. این نوع کانکس باعث قطع درختان و افزایش واردات چوب می شود، به همین دلیل قیمت بالایی دارد و باعث آسیب های اقتصادی و زیست محیطی می شود.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی کانکس چوبیویژگی کانکس چوبی

امروزه بدلیل کاربرد های فراوان، تقاضا برای تولیدکانکس رو به افزایش است. این نوع کانکس ها کاربردهای فراوانی دارند، همچون سکونت و اجرا در باغ و ملک های شخصی، اتاقکی برای استراحت و سرایداری بکار می رود. برای هماهنگی بیشتر نمای کانکس با محیط اطراف، بیشتر نمای خارجی از جنس چوب ساخته می شود. استفاده از این نوع کانکس در شمال ایران رواج بیشتری دارد.

بیشتر بخوانیم : کانکس دوبلکس

این نوع کانکس خاصیت ضدحریق و دارای مقاومت و طول عمربالایی است. دارای سیستم گرمایشی و روشنایی مناسب است. کف کانکس می تواند از جنس چوب یا سرامیک باشد و جنس نمای داخلی کانکس می تواند از پی وی سی و روکش چوبی باشد. این نوع کانکس در مناطق تفریحی و گردشگری برای اسکان موقت مسافران کاربردهای فراوانی دارد. در ضمن می تواند برای پرورش گیاه و گلخانه نیز مورد استفاده قرار بگیرد. برای دوام بیشتر در برابر آفتاب و باران، به خوبی عایق بندی می شوند.

انواع کانکس چوبی

این کانکس ها انواع مختلفی درکاربری متفاوت دارد.در گذشته در مناطق مرطوب و شمالی کشور از کلبه چوبی استفاده می شد، اما امروزه این نوع کانکس جایگزین کلبه ها شده است. از این نوع کانکس ها در مناطق کوهستانی، تفریحی، توریستی، مناطق شرجی و… بکارمی رود.

مزایای کانکسمزایای کانکس

  • ساخت سریع و در زمان کم
  • استحکام و مقومت بالا
  • مقاوم دربرابر عموامل طبیعی مانند زلزله
  • استفاده ازچوب ضدحریق
  • مجهز به امکاناتی همانند خانه مسکونی
  • استفاده از سیستم گرمایشی و روشنایی
  • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن

قیمت کانکس

قیمت این نوع کانکس به عواملی مانند ابعاد، نمای بیرونی، نمای داخلی، استراکچر و… بستگی دارد. هیچ محدودیتی در ابعادکانکس وجود ندارد، ولی هرچه ابعاد کانکس بزرگتر باشد قیمت آن بالاتر می رود. استراکچر کانکس نیز می تواند بطورکلی اسکلت کانکس بصورت فلزی و روکش نمای آن از جنس چوب باشد. نمای داخلی این نوع کانکس می تواند از جنس پی وی سی یا از جنس همان چوب باشد.

امروزه بدلیل بالا رفتن قیمت این نوع کانکس هزینه بالایی دارد. تقاضای زیاد برای این نوع کانکس باعث می شود، واردات چوب افزایش پیدا کند و همچنین آسیب های زیست محیطی را به همراه دارد. ما نمی توانیم قیمت ثابتی را برای این نوع کانکس ها درنظر بگیریم. برای اطلاع از قیمت کانکس و خرید کانکس می توانید به قسمت محصولات سایت کنکس مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت کنکس با بیش از 30 سال سابقه کاری در حوزه تولید و عرضه انواع کانکس با بکارگیری کادرمجرب و کار آزموده با بهره گیری از دانش فنی متد روزدنیا درخصوص اجرای کانکس و خانه های پیش ساخته با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، توانسته گام موثری در صنعت کانکس بردارد.

کانکس ساندویچ پانل