کانکس در خوزستان

بدون شک شما هم تا به این لحظه متوجه محبوبیت قابل توجه کانکس در خوزستان شده اید. این فاکتور برای افرادی که در این استان سکونت دارند یا به طور پیوسته به آن سفر می کنند، بسیار واضح و روشن است. به گونه ای که این روزها اغلب افراد به جای استفاده از بناهای آجری، مستقیماً از کانکس ها استفاده می کنند. در واقع آنها به خوبی دریافته اند که این محصولات تا چه اندازه می‌تواند نیازهای آنها را با قیمتی مناسب تر برآورده نماید.

افزون بر این موارد خرید کانکس باعث می‌شود تا در زمان خود نیز صرفه جویی کنید. البته این موضوع به شرطی است که شما بتوانید مدل مناسب را با کیفیت و البته قیمت ایده‌آل خریداری نمایید. متاسفانه این قسمت همان بخشی است که اغلب افراد را دچار سردرگمی می‌کند و باعث می‌شود تا در انتخاب هایشان اشتباه کنند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا نکات و فاکتورهای مهمی را خدمت شما بیان کنیم که می‌تواند در خرید بهتر کانکس در خوزستان به شما کمک کند. لذا ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

بیشتر بخوانید : کانکس ویلایی

 

نوع کانکس

نوع کانکس

نوع کانکس را می‌توان نخستین و البته مهمترین عاملی دانست که بایستی در زمان خرید خود بدان دقت کنید. در واقع این روزها بیش از ۲۰ نوع کانکس در خوزستان وجود دارد. تمام این مدلها برای امر خاصی توسعه یافته اند. به عبارتی هر مدل دارای ساختار و امکانات ویژه خود می باشد. لذا اگر شما این محصولات را برای امری خارج از حیطه تخصصی آنها استفاده کنید، بدون شک دچار ضرر و زیان خواهید شد. پس حتما باید در گام اول نوع کانکس خود را انتخاب کنید. از کانکس های موجود در این استان می توان موارد زیر را نام برد:

 • کانکس اداری
 •  کانکس مسکونی
 •  کانکس ویلایی
 • کانکس سرویس بهداشتی
 •  کانکس کاروان
 •  کانکس فروشگاهی
 •  کانکس دوبلکس
 •  کانکس پلیس
 •  کانکس نگهبانی
 • کانکس انباری
 •  کانکس باری
 • و …..

این مدل ها، رایج ترین مدل هایی هستند که در این استان یافت می‌شود. لذا اگر شما نتوانید انتخاب مناسبی در این زمینه داشته باشید بدون شک هزینه‌های خود را به باد داده اید.

ابعاد کانکس

 

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس عامل دیگری است که می‌تواند بر روی خرید کانکس در این استان موثر باشد. در واقع تمام مدل هایی که در بالا اشاره کردیم را می‌توان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید نمود. برای مثال می توان کانکس سرویس بهداشتی را در ابعاد سه متر مربع و یا ۳۰ متر مربع تولید نمود که هر چه این ابعاد بیشتر شود، قیمت نهایی هم افزایش پیدا می‌کند.

لذا بایستی مدلی را خریداری کنید که دقیقاً متناسب با شرایط و نیاز شما باشد. در این زمینه بهتر است اولویت خود را بر روی محصولاتی بگذارید که پارتیشن بندی مناسبی دارند. به عبارت ساده‌تر محصولاتی که از کمترین فضا بیشترین استفاده ممکن را برده اند. همین عامل سبب می شود تا شما در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده باشید.

بیشتر بخوانید : کانکس پیش ساخته 

 

میزان امکانات

میزان امکانات موجود در کانکس ها فاکتور دیگری است که باید در زمان خرید کانکس در خوزستان به آن دقت کنید. در حقیقت کانکس های امروزی دارای امکانات مختلفی هستند. برای مثال برخی از این مدل ها دارای امکاناتی همچون سیستم برق رسانی، سیستم لوله‌کشی، کمد ، کابینت و موارد مشابه هستند. در حالی که برخی دیگر این امکانات را ندارند. بدیهی است که هر اندازه این امکانات بیشتر باشد، قیمت نهایی هم افزایش پیدا می‌کند.

اما بهتر است شما در این حیطه اولویت خود را بر روی محصولاتی بگذارید که امکانات اولیه و مورد نیاز نظیر سیستم برق رسانی، سیستم لوله‌کشی و تهویه را دارند چرا که در آینده خودتان می توانید امکانات دیگر را به آنها اضافه کنید. این این موضوع به صرفه جویی در هزینه هایتان کمک می کند.

تولید کننده کانکس

 

تولید کننده کانکس

تولید کننده کانکس

در خوزستان تعداد زیادی از تولید کنندگان کانکس وجود دارد. هر یک از این تولیدکنندگان دارای استانداردهای ویژه خود هستند. با این وجود بخش زیادی از آنها در تلاش هستند تا صرفاً قیمتهای رقابتی ایجاد کنند و به همین جهت کیفیت را فدای آن می کنند. ما در گروه کانکسی سعی داشتیم تا ضمن حفظ کیفیت، مناسب ترین قیمت ها را نیز به مشتریان ارائه دهیم.

به همین جهت هم بوده که برای تک تک تولیداتمان گارانتی و ضمانت نامه چندین ساله عرضه کردیم. این موضوع باعث می‌شود تا مشتریان ما نسبت به کیفیت آسوده خاطر باشند. چنانچه شما هم به دنبال خرید کانکس در خوزستان هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کانکس ساندویچ پانل

Conex in Khuzestan

b2n

yun