در این مطلب میخواهیم بدانیم قیمت کانتینر 40 فوت چقدر است؟ اما بهتر است در ابتدا با کانتینر و انواع آن آشنا شویم و با اطلاعات اولیه در مورد کانتینر به بررسی قیمت کانتینر 40 فوت بپردازیم.

قیمت کانتینر 40 فوت دسته دوم

قیمت کانتینر 40 فوت

قیمت کانتینر 40 فوت

کانتینر ها جعبه های بسیار محکمی از جنس فلز مقاوم هستند که در نگهداری از کالاهایی که قرار است جابجا شوند بسیار موثر هستند. این جعبه های فلزی بر اساس استاندارد در دو اندازه ی 40 فوت و 20 فوت تولید میشوند. استفاده از کانتینر ها نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است زیرا همه با مزایای استفاده از آن آشنا شده اند.

کانتینر ها برای انتقال کالا در مسافت های طولانی که امکان ارسال آن ها با وسایل حمل و نقل دیگر ممکن نیست، بسیار کاربردی است. استحکام و ابعاد بزرگ، نفوذ ناپذیری در برابر آب و رطوبت، مقاومت در برابر ضربه های فیزیکی و فشار همگان را برای استفاده از کانتینر برای جابجایی کالا ها مجاب می کند.

قیمت کانتیتر 40 فوت و 20 فوت نسبت به مزایایی که دارد اصلا بالا نیست زیرا میتوان سال های سال از کانتینر استفاده کرد و در صورتی که دیگر نیازی به آن نبود، به صورت دسته دوم آن را به فروش رساند. قیمت کانتینر 40 فوت دسته دوم نسبت به نو کمتر است و خریداری کردن آن به شرط سلامت فیزیکی کالا پر سود است. قیمت کانتینر 40 فوت دسته دوم را بر اساس سال تولید، سلامت کانتینر، شرکت تولید کننده بستگی دارد. قبل از خرید کانتینر دست دوم به صورت حضوری آن را بررسی کنید و توجه کنید که دچار آسیب و ضربه خوردگی نشده باشد و مثل روز اول در برابر آب و رطوبت نفوذ ناپذیر باشد، روی بدنه  و سقف سوراخ و درز ایجاد نشده باشد، کفه ی آن سالم باشد و پوسیده و شکسته نباشد.

بیشتر بخوانیم : قیمت کانتینر 20 فوت

قیمت کانتینر 40 فوت

قیمت کانتینر 40 فوت

قیمت کانتینر 40 فوت HQ

این نوع کانتینر با کانتینر های معمولی و استاندارد از لحاظ ارتفاع متفاوت هستند و وجه تمایز بین کانتینر HQ و کانتینر 40 فوت و 20 فوت همین ارتفاع بیشتر است. نام دیگر این کانتینر ها ارتفاع بلند یا کیوب است. طول و عرض کانتینر HQ 12*2.5 و به ارتفاع 2.90 سانتی متر هستند که معمولا به کمک کشتی های باری، هواپیما، کامیون و قطارهای باری جابجا میشوند. استفاده از کانتینر کیوب مزایایی دارد که در ادامه آن ها را عنوان میکنیم:

سهولت در جابجایی و منظم کردن کانتینر ها

افزایش فضای در اختیار برای حمل و نقل کالاهای با ارتفاع بیشتر

شمارش راحت تر کانتینر ها

آسان تر شدن تخلیه و بارگیری

محافظت از کالا به بهترین شکل ممکن در برابر نور آفتاب و باد و باران و رطوبت

جلوگیری از به سرقت رفتن کالاها در مسیر جابجایی

کانتینر های 20 و 40 فوت را میتوان برای اینکه فضای کمتری را اشغال کنند روی هم قرار داد. کفی و سقف این کانتینر ها به گونه ای ساخته شده است که میتوان بدون آسیب به کالاهای درون کانتینر یا خود کانتینر، آن ها را روی هم چید؛ به این ترتیب هم نظم و ترتیب بیشتری دارند و هم درون کشتی های باری میتوان تعداد بیشتری از آن ها را حمل کرد. قرار گرفتن کانتینر ها روی هم به علت مقاومت و تحمل وزنی که دارند مشکلی ایجاد نخواهد کرد بلکه مزیت نیز حساب میشود.

قیمت کانتینر یخچال دار

قیمت کانتینر 40 فوت

قیمت کانتینر 40 فوت

تا قبل از تولید کانتینر یخچال دار، امکان انتقال مواد غذایی و فاسد شدنی و داروهایی که در گرما خاصیت خود را از دست میدادند نبود. اما با تولید کانتینر یخچال دار این مشکل نیز حل شد و در حال حاضر تقریبا همه ی کالا ها و محصولات را میتوان توسط کانتینر 40 فوت و کانتینر 40 فوت یخچال دار یا سردخانه ای حمل کرد. کانتینر 40 فوت یخچال دار به سرعت به محبوبیت و شهرت رسید و استفاده از آن مرسوم شد زیرا در امر حمل و نقل بسیار موثر بود و محدودیت ها را به حداقل رساند. برای اطلاع از قیمت کانتینر 40 فوت یخچال دار میتوانید به شرکت های تولید کننده ی این محصولات مراجعه کنید. قیمت کانتینر 40 فوت یخچال دار در مقایسه با کاربردی که دارد بسیار مناسب است.

بیشتر بخوانیم : کانکس ساندویچ پانل

قیمت کانتینر نو

برای اطلاع از قیمت کانتینر 40 فوت نو باید به شرکت هایی که این وسایل را تولید و عرضه میکنند مراجعه کنید. قیمت کانتینر نو را طبق سالی که تولید شده و شرکت تولید کننده ی آن، کیفیت و متریال به کار رفته در آن و میزان سلامت کانتینر که همگی روی بدنه ی آن درج شده است ارزش گذاری میکنند.

برای خرید کانتینر بهتر است با بازدید حضوری از سلامت آن مطمئن شوید و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

اگر میخواهید بهترین و با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت کانتینر 40 فوت را از یک شرکت ایرانی خریداری کنید و نمی خواهید بابت خرید محصولات خارجی هزینه ی زیادی پرداخت کنید ما به شما شرکت کانکس دات آی آر (conexe.ir) را پیشنهاد میکنیم.

قیمت کانتینر 40 فوت

قیمت کانتینر 40 فوت

شرکت کانکس دات آی آر طراح، مجری و عرضه کننده ی انواع کانتینر های 20 فوت، کانتینر 40 فوت، کانتینر یخچال دار، کانتینر HQ یا ارتفاع بلند و انواع کانکس ها شامل: کانکس های کارگاهی، کانکس های فروشگاهی، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام، کانکس های فست فودی، کانکس های روزنامه فروشی، کانکس های ویلایی، کانکس های اداری، کانکس های مسکونی، کانکس های نگهبانی و …

همه ی این کانتینر ها و کانکس ها با افتخار تولید ایران هستند و توسط کانکس دات آی آر و به دست جوانان سرزمینمان تولید میشوند.

با خرید کالای ایرانی ساخته شده توسط شرکت های ایرانی به چرخش چرخ اقتصاد و اشتغال زایی جوانان کمک خواهید کرد.

ضمن اینکه قیمت محصولات ایرانی نسبت به محصولات وارداتی و خارجی بسیار مناسب تر است و کیفیت این محصولات نیز کم از محصولات خارجی نیست.

در گذشته اعتقاد بر این بود که محصولات ایرانی کیفیت قابل قبولی ندارند اما محصولات شرکت کانکس دات آی آر ثابت کردند که محصولات ایرانی نیز طبق استاندارد های جهانی ساخته میشوند و به همان میزان کیفیت دارند و میتوان سال های سال از آن ها استفاده کرد.

تفاوت قیمت کانتینر 40 فوت دست دوم نسبت به نو در چست؟
. قیمت کانتینر 40 فوت دسته دوم نسبت به نو کمتر است و خریداری کردن آن به شرط سلامت فیزیکی کالا پر سود است.
تفاوت بین کانتینر 40 فوت HQ با سایر کانتینر ها در چیست؟
این نوع کانتینر با کانتینر های معمولی و استاندارد از لحاظ ارتفاع متفاوت هستند و وجه تمایز بین کانتینر hq و کانتینر 40 فوت و 20 فوت همین ارتفاع بیشتر است.
مزیت کانتینر 40 فوت یخچال دار در چیست؟
تا قبل از تولید کانتینر یخچال دار، امکان انتقال مواد غذایی و فاسد شدنی و داروهایی که در گرما خاصیت خود را از دست میدادند نبود. اما با تولید کانتینر یخچال دار این مشکل نیز حل شد و در حال حاضر تقریبا همه ی کالا ها و محصولات را میتوان توسط کانتینر 40 فوت و کانتینر 40 فوت یخچال دار یا سردخانه ای حمل کرد.
بدنه ی کانتینر ها به چه صورت ساخته شده است؟
. کفی و سقف این کانتینر ها به گونه ای ساخته شده است که میتوان بدون آسیب به کالاهای درون کانتینر یا خود کانتینر، آن ها را روی هم چید؛ به این ترتیب هم نظم و ترتیب بیشتری دارند و هم درون کشتی های باری میتوان تعداد بیشتری از آن ها را حمل کرد.

b2n

zaya

rizy

container