کانکس مدیریتی

یکی از زیر مجموعه های متداول کانکس اداری ، کانکس مدیریتی است . از این کانکس پیش ساخته برای استفاده به عنوان دفتر مدیریت مورد استفاده واقع میشود .

امکانات و ابعاد کانکس مدیریتی مانند سایر انواع آن قابل تنظیم است . این مساله سبب میشود تا با توجه به امکانات مورد نیازتان بتوانید از مجموعه کانکس مدیریتی استفاده نمایید . این کانکس برای کار و فعالیت مدیران و مسئولان پروژه در نظر گرفته میشود . اصولا در هر پروژه ی عمرانی تعدادی کانکس دیده میشود که برای کارهای متفاوتی در نظر گرفته شده است

هر کدام از این کانکس ها نقشی غیر قابل انکار در پیشرفت فرآیند پروژه دارند . کانکس هایی برای اسکان ، مهندسان ، کارگران ، کانکس سرویس بهداشتی و… . در حقیقت وجود بخش مدیریت گام مهمی در تشکیل یک مکان اداری ، تجاری ، آموزشی و … است .

برخی معتقدند کانکس مدیریتی باید به گونه ای باشد که تفاوت آن با سایر کانکس ها و یا بخش های موجود در فضا عیان باشد .

بیشتر بخوانید : کانکس ساندویچ پانل

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

 

نکات قابل توجه در تهیه کانکس مورد نیاز

توجه به موارد ذکر شده در ادامه میتواند شما را در تهیه این سازه پیش ساخته راهنمایی کند تا با در نظر گرفتن تمام موارد انتخاب مناسبی داشته باشید .

  • قیل از خرید و یا سفارش این سازه توجه کنید که به چه ابعادی نیاز دارید ؟
  • چند ساعت و چه میزان در هفته را قرار است در این فضا سپری کنید ؟
  • چه ملزوماتی را برای قرار دادن در این کانکس در نظر دارید ؟
  • آیا کانکس مدیریت شما باید به فضای خاصی دسترسی داشته باشد ؟
  • امکاناتی مانند سرویس بهداشتی و آشپزخانه ضروری است یا میتوان از آن چشم پوشی کرد ؟
  • آیا در نظر دارید این سازه به قسمت خاصی از فضا مشرف باشد ؟

 

علاوه بر موارد بالا باید توجه داشته باشید که سازه شما قرار است نقش دفتر مدیریتی را در چه فضایی ایفا نماید . چرا که دفتر مدیریت در هر کسب و کاری باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد .

پس از آن مشخص نمایید که آیا مکان انتخابی شما فضا و مساحت کافی برای قرارگیری کانکس را داراست یا خیر .

علاوه بر این باید امکان حمل کانکس توسط ماشین های سنگین را داشته باشد و محدودیتی از این بابت وجود نداشته باشد .

احتمالا دفتر مدیریت محل عبور و مرور افراد بسیار مهم و مهمانان خواهد بود پس مهم است . تا به عنوان قسمت پذیرایی و مهم یک شرکت ، کارگاه و.. خوب و مناسب جلوه کند .

تعداد و سایز در کانکس مدیریتی با سایر کانکس ها متفاوت است .

علاوه برآن که شیشه ها و پنجره ها باعث میشوند تا دیدی خوب به فضا و امکان نظارت داشته باشید . میتواند باعث نورگیری و روشن شدن کانکس شود .

کانکس های مدیریتی در دسته بندی کانکس های لوکس قرار میگرند . و پارتیشن بندی های زیبا محیطی بسیار شیک را خواهند ساخت تا شایسته پذیرایی از مهمانان خاص و مدیران باشد .

پارتیشن بندی کانکس مدیریتی

این پارتیشن ها میتواند بخش های مختلف مانند محل قرار گیری منشی و اتاق انتظار را از سایر بخش ها مجزا نماید . این پارتشین ها که نوع در دار آن هم موجود است برای کانکس حکم دیوار برای خانه را دارند .

این کانکس نمای بیرونی و درونی زیبایی دارد . البته دیزاین و طراحی قسمت داخلی و خارجی کانکس مدیریتی تا حد زیادی بستگی به سلیقه خود شما دارد . در واقع با توجه به این که قرار است این کانکس محل عبور و مرور مشتریان و سایر مدیران باشد . بار تبلیغ و جذب مشتری را نیز به دوش میکشد .

همچنین مهم است توجه کنید که اگر قصد تعبیه سرویس بهداشتی یا آبدارخانه را در کانکس دارید . باید زیرساخت های لازم از جمله وجود قسمتی برای تخلیه پس آب و فاضلاب وجود داشته باشد .

متریال کانکس مدیریتیمتریال کانکس مدیریتی

همانطور که پیش تر اشاره شد این کانکس نسبت به سایر کانکس ها نما و زیبایی بیشتری دارد پس بدیهی است که از مواد و متریال متفاوت تری هم تشکیل شده باشد . از آن جایی که کامپوزیت انعطاف پذیری بالایی دارد طراحی نمای خارجی کانکس به وسیله آن صورت میگیرد . (کانکس کارگاهی)

نمای بیرونی کانکس از جنس ورق گالوازنیزه و رنگ الکترواستاتیک است . البته این متریال بسته به سفارش مشتری و هزینه ای که در نظر دارد قاببل تغییر است . نمای داخلی از جنس تایل پی وی سی یا ام دی اف است .

دیزاین داخلی کانکس مدیریتی نیز کاملا به سلیقه و سفارش مشتری بستگی دارد . سقف این سازه به وسیله ایزوگام به صورت کامل ایزولاسیون شده است تا مقاومت بیشتری در برابر بارش برف و باران داشته باشد .

جنس در ورودی پنجره از آلومینیوم سنگین و شیشه رفلکس است . همانطور که ذکر شد دست شما برای انتخاب متریال و یا سفارش آن با توجه به نیازتان و بودجه مد نظر باز است . تخته ی 18 میل (با پوشش پی وی سی) خیال شما را از بابت استحکام کف کانکس راحت می‌کند .

مزایای کانکس مدیریتیمزایا کانکس مدیریتی

همانند بقیه انواع موجود از این سازه پیش ساخته کانکس مدیریتی هم مزیت های زیاد و غیرقابل انکاری دارد . مسلما چندان به صرفه و عاقلانه نیست که برای اسکان موقت مدیران و مسئولان ساختمانی دائمی ساخت و پس از مدتی مثلا در پایان کار ساختمان را تخریب نمود .

کاهش هزینه ها از مهم ترین مزیت هایی است که یک کانکس برای شما به ارمغان می‌آورد . یکی دیگر از مهم ترین دلایل متداول شدن کانکس ها قابلیت جابه جایی است که این سازه دارد . این مساله علاوه بر صرفه جویی در هزینه و انرژی زمان را هم برای مصرف کننده ذخیره می‌کند .

به طوری که پس از تصمیم به استفاده از این سازه میتوانید کار سفارش و نصب آن را در چند ساعت انجام دهید . البته اگر قصد استفاده از کانکس مدیریتی پیش ساخته را ندارید و در نظر دارید متناسب با طرح و ابعاد مورد نظرتان کانکس را سفارش دهید این فرآیند طولانی تر خواهد شد . (کانکس آماده)

با اینحال این فرآیند به اندازه ساخت یک ساختمان طولانی نیست و بسیار کوتاه تر است . عمر مفید بالاتر نسبت به سازه هایی که با مصالح ساختمانی ساخته شده اند یکی دیگر از مزیت های استفاده از کانکس مدیریتی است.

ساخت کانکس مدیریتی بصورت دو طبقه

قابلیت استفاده دوباره پس از اتمام پروژه یا فعالیت سبب بازگشت بخشی از هزینه اولیه خواهد شد . از جمله دیگر مواردی است که باعث ترجیح کانکس مدیریتی خواهد بود . برای استفاده هرچه بهتر از فضا و یا به دلیل محدودیت میتوان کانکس مدیریتی را به شکل دو طبقه تهیه نمود .

امروز کانکس ها تقریبا به تمام مزایا و ویژگی های یک خانه معمولی که با مصالح ساختمانی ساخته شده تجهیز شده اند . یکی از این امکانات قابلیت تهویه مناسب و عایق بودن صدا و حرارت است .

وجود امکاناتی چون سیم کشی برق ، لوله کشی آب و… سبب شده است . تا زیر ساخت های لازم برای تکمیل هرچه بیشتر این سازه فراهم شده باشد . شما میتوانید اعلام کنید که به چه تعداد پریز برق و پریز تلفن در کانکس نیاز دارید . پریز ها منطبق با درخواست شما در کانکس تعبیه خواهند شد .

کانکس مدیریتی در چه مکان هایی قابل استفاده است ؟مکان های قابل استفاده

همان گونه که پیشتر اشاره شد یکی از متدارول ترین موارد مصرف از کانکس مدیریتی در پروژه های ساختمانی و پروژه های عمرانی است . اگر قرار باشد از تعدادی کانکس جهت برگزاری کلاس آموزشی و یا کارگاه آموزشی استفاده شود . مسلما کانکس مدیریتی بهترین گزینه برای استقرار مدیر و مسئولان مجموعه آموزشی می باشد .

در برخی از موارد برای اتاق مدیریت در کارخانه و یا کارگاه از کانکس مدیریتی بهره میبرند . در برخی از ادارات و اماکن دولتی امکان دارد شما با یک کانکس مدیریتی به عنوان محل استقرار مسئولان مواجه شوید .

البته موارد ذکر شده برخی از مثال های محدود در استفاده از این سازه هستند . و این کانکس در بسیاری از موارد دیگر نیز کاربرد دارد . به هر صورت دست شما در این که چه استفاده ای از کانکس مدیریتی داشته باشید بسیار باز است . و میتوانید شواهدی دیگر برای تیتر بالا ارائه نمایید .

Manager conex

b2n

rizy