کانتینر انباری

کانتینر انباری از دسته کانتینر های آماده است . که در بخش هایی از جمله مسکونی، دارای، صنعت، کشاورزی، و مواردی دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

بسیاری از افراد بر حسب کاربردی که دارند می توانند آن را در فضای مسکونی از جمله :پشت بام، حیاط، پارکینگ ها و غیره برای نگهداری وسایل به کار می رود. این سازه از نظر ابعاد و سایز دارای هیچ محدودیتی نمی باشند.

سازه های پیش ساخته انباری از نظر کیفیتی و نوع ساخت تا حدودی زیاد با کانتینر های دیگر متفاوت می باشد. این سازه را می توان به صورت تکی و یا چند تایی برای ساکنان یک مجتمع طراحی کرد.

بیشتر بخوانید : کانکس ساندویچ پانل

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

مشخصات فنی کانتینر های انباریمشخصات فنی کانتینر های انباری

اسکلت اصلی و شاسی این سازه های پیش ساخته از جنس پروفیل های فولادی می باشد. که در ابعاد هایی همچون 80*80 و 40*80 و 40*40 سانتی متری تولید می شوند.

اسکلت دیوار ها و سقف سازه پیش ساخته انباری از پروفیل های فولادی با ابعاد 80*80 طراحی و تولید می شوند. اسکلت داخلی سازه هم از پروفیل های فولادی در ابعاد 40*40 ساخته می شوند.

تمامی قسمت های اتصالی اسکلت از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف  سازه با الکترود آما به یک در متصل می شوند. دیواره های سازه پیش ساخته انباری از نوع ساندویچ پانل و یا ورقه های گالوانیزه تولید می شود.

نمای سقف سازه هم از نوع ورقه های گالوانیزه همراه با طرح های سفالی هستند. ورقه های بدنه و سقف سازه انباری یپش ساخته به وسیله پرچ های آلمینیومی و پرچ های فولادی نصب می شود. کف داخلی کانتینر انباری از جنس تخته های ام دی افی 16 میل درجه یک است.

جنس درب ورودی کانتینر انباری آماده و همین طور پنجره هایش از جنس یو پی وی سی می باشد. و درب های داخلی سازه از جنس اچ دی اف است. استفاده از سیم هایی با شماره 2*2.5 استاندارد با امپراژ مصرفی داخلی داکت ها ی وی سی است.

داخل این سازه ها پیش ساخته انباری کلید و پریز های برقی از نوع درجه یک ایرانی همراه با فیوز های مینیاتوری، حرارتی در بدنه بیرونی کانتینر نصب شده است.

جنس مصالح سقف و دیوار های سازه از جنس فایبر سمنت است که دارای عایق پلی استایرن می باشد که ضخامتش 4 سانتی متری است. (کانتینر مدیریتی)

مزایای کانتینر یپش ساخته انباریمزایای کانتینر یپش ساخته انباری

این سازه پيش ساخته داری مزیت های مختلفی می باشد که در ادامه مطلب به آن اشاره شده است.

  • قابلیت جا به جایی سازه

یکی از مزیت های کانتینر آماده انبار ابن است که م بتوان آن ها را از جایی به جای دیگر انتقال داد و آن را در محل مورد نظر به یک دیگر اتصال داد.

  • مقاومت در برابر حوادث طبیعی

انباری های پیش ساخته هم مانند انواع دیگر کانتینر ها یکی از مشخصه هایش این است که بسیار مستحکم و از مقاومت بالایی در برابر حوادثی مانند زلزله، آتش سوزی، سیل را دارد.

  • تنوع در رنگ

کانتینر های انباری آماده با توجه به نظرات مشتریان آن ها را در طرح ها و رنگ های مختلفی می سازند و در اختیار کاربران قرار می دهند.

  • عایق مناسب

مصالحی که در ساخت بدنه، سقف و کفی دیگر بخش های سازه انباری استفاده شده است. به نوعی عایق حرارتی، رطوبتی، و صدا می باشد. این مزیت باعث می شود که در بین بنا های دیگر برای نگهداری و محافظت از ابزار الات یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.

  • پایین بودن وزن سازه

سازه یپش ساخته انباری از مصالح و متریال ساخته شده که بسیار مقاوم و با دوام هستند.و وزن کمی را دارا هستند. این مسئله باعث می شود ساختمانی که در قسمت زیر سازه قرار دارد اگر مقاوم هم نباشد. می تواند وزن این سازه سبک را روی خود به راحتی تحمل کند. (کانکس انباری)

  • طول عمر بالا

همان طور که گفته شد سازه های انباری از مصالح و متریال های با دوام ساخته شده اند. بخاطر همین بر اساس اهداف کوتاه مدت و بلند مدت می توان در زمان و مکان مناسب از کانتینر انباری استفاده کافی را ببرید.

انواع کانتینر انباری پیش ساخته

این سازه بنا به هزینه کم برای ساخت و ساز و نصب سریع و آسان آن باعث می‌شود مخاطب های زیادی را جذب  کند.

تجهیزات چند ساله در عرصه طراحی و تولید کانتینر انباری نشان داده است. که این سازه می توان با هر ابعادی که نیاز داشته باشید تولید شود و کم بودن فضا را برای شما جبران می کند. این سازه برای ساکنین آپارتمان ها و حتی خانه های ویلایی بسیار مناسب است.

کانتینر انباری مسکونیکانتینر انباری مسکونی

همان طور که گفته شد است سازه آماده را می توان در واحد های مسکونی در قسمت هایی که فضای کافی ندارند. مانند خانه ها، آپارتمان ها م بتواند از این سازه ها استفاده کند. اکثر اوقات این فضا می تواند در حیاط، پشت بام و پارکینگ ها مستقر کرد.

کانتینر انباری مناسب حیاط

کسانی که قصد ساختن کانتینر انباری یپش ساخته را دارند تا از آن در مکان های مسکونی استفاده کنند. بهترین فضا از نظر قابل دسترس بودن به طور همیشگی در مقایسه با پشت بام فضای حیاط می باشد.

چون به راحتی می توانید هر وسیله ای را که احتیاج دارید و فضای کافی برای آن ها ندارید. می توانید به راحتی به داخل آن منتقل کنید و در صورت نیاز به راحتی وسایل مورد نیاز خود را از آن بردارید. (کانکس آماده)

کارشناسان و مهندسین مناسب ترین و استاندارد ترین ابعاد را برای این سازه در نظر گرفته اند تا دچار مشکل نشوید. از طرفی دیگر هم سازه در انواع طرح، مدل، رنگ های متنوع تولید می شود و طاهر مناسبی را برای ساکنین واحد های ساختمانی به نمایش می گذارد.

کانتینر انباری مخصوص پشت بام

ساخت کانتینر انباری علاوه بر حیاط و محیط پشت بام از جمله نمونه هایی است که این روز ها طرفدار های زیادی را جذب می کنند

برخی مواقع بخاطر فضای کوچک آپارتمان ها به ساکنین اجازه نمی دهند. که فضایی در قالب انباری را برای خود داشته باشند.

از انباری های پیش ساخته می توان در فضاهایی مانند پشت بام آپارتمان و خانه های شخصی استفاده کرد. تا مواردی همچون نگهداری از وسایل و ابزار های مورد نیاز را درون خود جای دهند.

کانتینر های انباری زمانی که در پشت بام ها نصب می شود . در محل قرار گیری کانتینر باید از قبل حساب شده باشد. مهندسان این سازه را بسیار مقاوم ساخته اند تا در برابر وزش باد های شدید در پشت بام ها دچار جا به جایی نشوند.

از طرفی هم این کانتینر ها را باید جوری جای بدهند تا مجاور کولر ها نباشد . تا به نوعی سیستم کار کردی دچار اختلال نشود.

کانتینر انباری نوع سادهکانتینر انباری نوع ساده

سازه های پیش ساخته انباری از نوع ساده در ابعاد کوچکتری  مانند 2*1.5 و 4*2.5 موجود هستند. از طرفی دیگر هم تولید این سازه ها باعث کاهش هزینه هم می شود. و هم چنین در زمان تا حدی زیادی صرفه جویی می کنند. زیرا به صورت آماده هستند. (کانتینر مسکونی)

کانتینر انباری کارگاهی عمرانی

در پروژه های ساختمانی می توان برای نگهداری ابزار های کار خود و دیگر وسایل ها آن ها را درون انباری جای بدهند. این سازه ها ابعاد این نوع از کانتینر های اداری در واحد های عمرانی بیشترین کاربرد را دارا می باشد.

در. مقایسه با سازه های انباری ساده از ابعاد هایی در اندازه های 3*6 تا یک سازه ای . در ابعاد به اندازه 20*20 هستند. بخاطر همین برای این گونه کانتینر ها می توان دو حالت مونتاژ و دمونتاژ را در نظر گرفت.