کانتینر اداری

کانتینر اداری از جمله کانتینر هایی است که برای فضای مدیریتی و اداری تشکلی شده است. این کانتینر در ابعاد کوچک و بزرگ دو طبقه و یا چند طبقه است. این سازه بر حسب نیاز خود در فضای اداری و مدیریتی و دفتری دارای امکانات از جمله سیم کشی، برق، تلفن، اینترنت است.

کانتینر اداری یا مدیریتی به کانتینر های سالنی گفته می‌شود که در ابعاد مختلفی وجود دارد. این کانتینر با تعداد اتاق و پنجره های متفاوت با نمای داخلی زیبا و شکیل ساخته شده است.

در نمای داخلی کانتینر اداری برای کف و دیوار ها میتوانید از کفپوش و دیوارپوش های upvcدر زنگ و طرح های مختلفی استفاده کرد. برای نمای بیرونی هم میتوانید از نمای کامپوزیت و سایدینگ و. استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : کانکس ساندویچ پانل

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

انواع کانتینر اداری

به دلیل استقامت ظاهری و همچنین سهولت در نصب و جابجایی باعث شده تا امروزه بسیاری از ادارات کوچک و بزرگ از این نوع کانتینر استفاده کنند. این کانتینر ها در تعداد طبقات مختلف و به صورت دوقلو یا چند قلو که از این  بیشتر برای شرکت های بزرگ استفاده می‌شود.

این نوع کانتینر دارای پلان های متفاوتی می‌باشد که در هر سازمان یا اداره ای بنا به نیاز خود از کانتینر اداری و تعداد پرسنل هایی که قرار است در آنجا مستقر شوند صورت می‌گیرد. (کانتینر مدیریتی)

با تولید آی آر کانتین  توسط تیر آهن و پروفیل های سنگین کانتینر ها باعث استحکام و مقاومت آنها می‌شود. و در مقابل آسیب های احتمالی در امان می‌ماند همچنین ازکفپوشها و دیوارپوش های مناسبی با محیط کاملا اداری و مدیریتی نمای داخلی کانتینر را به وجود آورده.

نکات مهم نصب کانتینر اداری

در بسیاری از مواقع به جهت بزرگی ابعاد میتوانید آن را به صورت دمونتاز قطعات را به محل نصب انتقال بدهید. در آنجا اجزای کانتینر اداری را به هم متصل میکنید. در صورت امان میتوانید در محلی که سازه نصب شده است قطعات را از هم جدا کنیم و آن را به جای دیگری منتقل و نصب کنید.

این کانتینر هم مثل کانتینر های دیگر مصالح این کانتینر در طبیعت به راحتی قابل تجزیه است. می‌توانید بر حسب کاربری و سلیقه برای فضای اداره خود رنگ و طرح مورد نظرتان را در متریال های مختلف انتخاب کنید.

مشخصات فنی کانتینر اداریمشخصات فنی کانتینر اداری

کانتینر اداری دارای ساختاری از نوع پروفیل آهنی سنگین با ابعاد (40/40)و(40/80)است. بدنه اصلی این کانتینر از ورقه های گالوانیزه شادولاین تشکل شده است. مهم ترین مزایای ورقه شادولاین  این است که به راحتی میتوانید ورقه های شادولاین را بر روی پوشش سقف کانتینر نصب کنید. (کانتینر سرویس بهداشتی)

در این نوع کانتینر استفاده از ورقه های شادولاین از لحاظ قیمتی هم به صرفه تر است. نفوذ ناپذیر بودن در برابر رطوبت هوا و بخار آب یکی از مهم ترین مزیت این نوع ورقه های گالوانیزه در ساخت و ساز کانتینر های اداری است.

درب های ضد سرقت

در کانتینر های اداری برای درب های آن باید دقت لازم را بکار ببرید. درب این سازه اداری باید در محلی جای گذاری بشود که رفت و آمد های سایر افراد به داخل این کانتینر و همچنین تجهیزات اداری مثل میزو صندلی به داخل کانتینر با مشکلی مواجه نشوید. برای درب این کانتینر ها می‌توانید از درب ضد سرقت استفاده کنید.

کف کانتینر اداری

ساختار کفش به گونه ای است که هرچقدر تعداد نفرات بیشتری در این سازه تردد کردند سبب لغزش نشود. بنابراین باید برای برطرف کردن این مشکل نظر مهندسان این است که جنس شاسی باید از پروفیل های آهنی باشد. در کل کف این سازه باید جوری باشد که از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

این نوع کانتینر هم مثل سایر سازه های پیش ساخته نیز ملات سیمانی شده است. در صورتی که قرار است کف آن را با سرامیک فرش کنید. در دیگر حالت ها اینکه اگر از تخته های چند لایه استفاده کنید. بهتر است از خصوصیات ضد آبی برخوردار باشد.

این کانتینر ها ضد آب از این ویژگی برخوردار است . که هر مواقع کف کانتینر کثیف شد با شستن کف کانتینر کثیفی را برطرف میکنید. برای زیبا شدن کف کانتینر هم می‌توان از پارکت استفاده کرد تا جلوه بهتری به داخل کانتینر اداری بدهد.

پنجره کانتینر اداریپنجره کانتینر اداری

این نوع کانتینر یکی دیگر از مزایای استفاده از پنجره هایش این است که باعث می‌شود هوای مطبوع و تازه هر از گاهی وارد مکان مورد نظر می‌شود. از طرفی هم برای حفظ امنیت بیشتر پنجره در روزهای تعطیل میتوانید برای این بخش از محافظ پنجره استفاده کنید. در ادامه مطلب بیشتر با پنجره این کانتینر آشنا میشوید. (انواع کانتینر)

طراحی کانتینر اداری

کانتینر های اداری از نمای بیرون جلوه زیبا و شکیل را دارا هستند . حتی اگر این سازه طرح ساده ای داشته باشد. برای نمای داخلی ام به گونه ای ساخته شده که باعث آرامش خاطر در فضای اداری و مدیریتی میباشد.

انواع کانتینر اداری

این نوع کانتینر از تنوع زیادی برخوردار است. چرا که استفاده از آنها باعث میشود هرکدام از آن ویژگی های خاصی داشته باشند. این نوع کانتینر به دو دسته لوکس و ساده وجود دارند.

کانتینر اداری لوکسکانتینر اداری لوکس

این کانتینر برای کاربری اداره دفتری است که ترکیب متریال هایی مثل :کامپوزیت، چوب و شیشه سکویت در نمای این کانتینر جلوه‌ یزیبایی به این کانتینر ها می‌دهند. این کانتینر ها برای دفتر مدیریت و اتاق جلسات و.. استفاده می‌شوند.

مشخصات کانتینر اداری لوکس

دارای ابعاد 36 متر مربع است که طول آن 12 میلی متر و عرض آن 3 میلی متر است. فضای داخلی آن یک پارتیشن جدا کننده  قرار. یک درب به فضای داخلی و یک درب به قسمت عرضی برای ارتباط این اتاق کوچک به فضای خارجی را در نظر گرفته است.

این نوع کانتینر در قسمت اتاق بزرگش فضایی برای قرار دادن میز منشی و میز کنفرانس است. پنجره های کانتینر اداری لوکس به دو گونه فیکس و باز شو هستند  دوعدد از این پنجره ها در کنار درب ورودی قرار دارد.

جنس پنجره هایش  از شیشه سکوریت به صورت فیکس یا ثابت است. و برای تامین نور موردنیاز فصای داخلی کاربرد دارد. در پنجره های دیگر در قسمت های عرضی به صورت دوجداره باز شو است. این قسمت از پنجره علاوه بر تامین نور مورد نیاز می‌تواند تهویه هوای داخل کانتینر عوض کند.

این کانتینر ها دارای حفاظ پنجره ای است. حفاظ پنجره های جلویی کانتینر برای اینکه جلوه زیباتر داشته باشد از داخل کانتینر نصب شده است . و رنگ برنزی پنجره ها باعث می‌شود فضای داخل کانتینر از بیرون دیده نشود و حفاظ ها هم از داخل پشت پره ها قرار می‌گیرند. (تعمیرات کانتینر)

دارای درب های ضد سرقتی هستند که این درب ها باعث امنیت کانتینر می‌شود . و اسناد و مدارک اداری در برابر سرقت حفظ می‌شود. همچنین از تکنولوژی نانو برای مقاومت رنگ درب های کانتینر در برابر نور آفتاب استفاده شده است.

کانتینر اداری دو طبقهکانتینر اداری دوطبقه

این نوع سازه نیز برای بخش اداری بسیار استفاده می شود. به گونه ای که طبقه اول با امکانات کامل مخصوص استقرار کارکنان قرار می گیرد. در طبقه دوم اتاق مدیریت و اتاق جلسات و یا برگذاری همایش ها تعبیه می شود.

البته باید بدانید که وقتی از یک سازه دو طبقه استفاده می کنید، اماکن جا به جایی و انتقال آن را ندارید. این سازه ها برای مقاومت بالا و جلوگیری از خرابی در برابر زلزله و یا طوفان های شدید به زمین متصل می شوند.