خرید کانکس

در این مطلب قصد داریم تا راهنمایی مختصری درباره خرید کانکس به شما ارائه دهیم ، با ما همراه باشید . کانکس ها را میتوان یک سازه جدید و با کیفیت دانست که امروزه جایگزین مناسبی برای سازه های سنتی هستند  خرید کانکس رستوران.

کانکس ها در ابعاد و مدل ها مختلفی موجودند و از آن ها میتوان برای منظورهای متفاوتی استفاده کرد . امروزه میتوان نما و ظاهر بیرونی کانکس را به صورتی طراحی نمود که چیزی کم از سازه های سنتی نداشته باشند .

مزایای خرید کانکس

در ادامه به مقایسه کانکس و برتری های آن نسبت به سازه های معمول میپردازیم ؛ توجه به این بخش میتواند به شما در تصمیم گیری کمک کند . خرید کانکس در مقایسه با خرید و یا ساخت یک سازه بتونی بسیار مقرون به صرفه تر است و باعث میشود تا اندازه زیادی در هزینه های شما صرفه جویی شود .

دسترسی به کانکس ، خرید و یا اجاره آن روندی بسیار سریع و کوتاه دارد ، زیرا این سازه به صورت آماده و پیش ساخته موجود است و کار نصب آن نیز به سرعت و در عرض چند ساعت قابل انجام است .

پس از استفاده از کانکس -برای هر منظوری – شما امکان فروش دوباره آن را تحت عنوان کانکس دسته دوم خواهید داشت ، این سازه در دسته بندی کالاهای پرطرفدار قرار دارد و برای فروش آن با مشکلی مواجه نخواهید شد . با این کار بخشی از هزینه های اولیه شما بازمیگردد خرید کانتینر آماده.

امکان جابه جایی برتری بعدی خرید کانکس است . با این کار شما میتوانید بدون نیاز به اسباب کشی در صورت نیاز به مکان جدید مورد نظرتان مهاجرت نمایید .

به علاوه با استفاده از کانکس شما میتوانید سازه خود را در اماکنی بنا نمایید که تهیه بنا در آن سخت است . مانند محیط های کوهستانی و جنگلی .

نمای بیرونی انواع کانکس

شاید فکر کنید کانکس ها نمای زیبایی ندارند و برای قرارگیری در محیط شهری و در محلی که روزانه در دید بسیاری قرار داشته باشد مناسب نیست اما این طور نیست .

امروزه و با پیشرفت معماری کانکس ها و نمای بیرونی و درونی آن این امکان را دارند. که بسیار زیبا و چشم نواز ساخته شوند ؛ حل شدن این مشکل باعث شده است تا کانکس طرفدران بیشتری بیابد .

اگر نیاز است که در طول روز ساعات زیادی را در محیط داخلی کانکس بگذرانید . نیاز به سرویس بهداشتی و آشپزخانه و … غیرقابل انکار است .

کانکس ها امروزه این نیاز را هم مرتفع مینمایند و از این جهت چیزی از یک محیط مسکونی کم ندارند .

تمام بخش ها کانکس و متریالی که قرار است کانکس از آن ساخته شود. برای شما قابل سفارش است و میتوانید با توجه به بودجه ای که در نظر دارید آن را انتخاب نمایید . توجه به مزایای ذکر شده در بالا میتواند به شما کمک بزرگی کند تا انتخاب شما درست تر و با دیدی بهتر صورت گیرد .

نکات قابل توجه در خرید کانکس

توصیه میشود پیش از اقدام به خرید کانکس ، ابتدا محل قرار گیری آن را مشخص نمایید . توجه کنید که کانکس باید با استفاده از ماشین های سنگین مثل کامیون و جرثقیل جابه جا شود. و در محلی که شما در نظر دارید قرار گیرد . پس این محل باید امکان این حمل و نقل را داشته باشد .

نکته دیگری که باید پیش از خرید کانکس به آن توجه نمایید محیطی است که قرار است کانکس در آن قرار بگیرد . سازه در هر محیطی باید ویژگی های مخصوص و منحصر به فرد خود را دارا باشد . برای مثال متریال کانکس در محیط های مرطوب و بارانی با محیط های خشک و بیابانی بسیار متفاوت خواهد بود .

لازم است پیش از استقرار کانکس در هر محیطی و تحت هر عنوانی اقدام به تهیه مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح نمود تا مشکلی در ادامه کار پیش نیاید . با وجود تمام مزایا و موارد ذکر شده کانکس ها اگر اصولی و درست ساخته نشوند به هیچ عنوان برای سکونت دائم مناسب نیستند و بیشتر برای سکونت موقت استفاده میشوند .

اگر قصد استفاده از برق ، آب و یا گاز شهری را در فضای داخلی کانکس دارید ابتدا باید مجوزهای لازم را از شهرداری اخذ نموده و زیر ساخت های مربوطه را نیز در محیط بیرونی و درونی کانکس مهیا نمایید .

برای مثال چاه مربوط به تخلیه فاضلاب سرویس بهداشتی یکی از این موارد است . جهت تامین هرچه بیشتر امنیت در سازه های کانکسی بهتر است از دوربین های مدار بسته و حفاظ های در و پنجره استفاده نمایید .

قالب های استفاده از کانکس

میتوان گفت امروزه کانکس ها را میتوان در هر کاری به کار برد و از این نظر با سازه های سنتی که با مصالح ساختمانی ساخته شده اند برابری میکند . در نتیجه دامنه استفاده از کانکس در زندگی روزمره ما بسیار گسترده خواهد بود . در ادامه به برخی از این موارد میپردازیم .

کانکس ویلایی شاید متداول ترین نوع استفاده از کانکس باشد . از کانکس ویلایی برای اقامت به صورت دائم و یا موقت استفاده میشود . کانکس ها عموما ابعاد محدودی دارند اما اگر نیاز به فضای بیشتری دارید میتوانید به سادگی و با استفاده از کانکس دو طبقه این نیاز را مرتفع نمایید .

کانکس فروشگاهی یکی دیگر از انواع پرکاربرد و متنوع کانکس است . کانکس فروشگاهی زیر مجموعه های بسیار زیاد و متنوعی دارد که در ادامه چند نمونه از آن ها را نام میبریم .

کانکس سوپر مارکت ، کانکس کتابفروشی ، کانکس نانوایی ، کانکس گل فروشی ، کانکس لوازم تحریر و… مواردی از این دست هستند . کانکس رستوران نیز یکی از معروف ترین زیرمجموعه های کانکس فروشگاهی است. که از آن برای فروش غذا ، پخت غذا و یا حتی تحت عنوان کافی شاپ استفاده میشود .

شاید شما نیز با کانکس اداری مواجه شده باشید . از این کانکس ها برای استقرار نیروها و تحت عنوان دفتر اداری استفاده میشود . علاوه بر موارد ذکر شده در بالا کانکس ها موارد استفاده بسیار بیشتری نیز دارند. و شما میتوانید از این سازه پرکاربرد بسته به نیاز و ضرورت استفاده نمایید .

بیشتر بخوانید : کانکس ساندویچ پانل

b2n

rizy