خرید کانتینر

برای استفاده راحت از حمل و نقل های دریایی و حتی زمینی بهتر است از گزینه خرید کانتینر استفاده کنید. کانتینر ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند. برای نمونه یکی از پرکاربرد ترین آن ها کانتینر 20 فوت است . کف کانتینرها تخته های روغن اندود قرار می­گیرد. (کانکس) از کانتینرها برای موارد گوناگونی از جمله نگهداری لوازم ووسایل وکالاها در برابر بارندگی و حوادث طبیعی، انتقال راحت کالا و بارگیری آسان و استفاده بهتر فضا استفاده می­شود.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

خرید انواع کانتینرهای کارکردهخرید انواع کانتینرهای کارکرده

کانتینرها در ابعاد 45 فوت نیز وجود دارد، اما کاربرد کمتری نسبت به کانتینر های دیگر دارند. هر کدام از ابعاد های کانتینر ها برای کاربری های متفاوتی تولید می شوند. اگر از این سازه ها برای زندگی و یا اسکان افراد استفاده می کنید بهتر است نوع کامل تر آن را انتخاب کنید.

برای خرید کانتینر بهتر است این کار به صورت حضوری انجام شود. با این کار می توانید از سلامت کانتینر خود اطمینان کامل داشته باشید. می توانید قیمت ها را مقایسه کنید و بهترنی انتخاب را داشته باشید.

عوامل موثر در قیمت گذاری خرید کانتینر

مورد سوم از خیلی جهات مهم است، چرا که امکان دارد آب نفوذ کند. در صورتی که کانتینر نقص داشته باشد و سالم نباشد و همچنین در صورتی که حین خرید به این نکات توجه نشود بعدها در مسائل گمرک و سایر موارد بارگیری و … دچار مشکل می‌شوید. قبل از این که هشدارها و آگاهی لازم را در خصوص خرید کانتینر برایتان داشته باشید، بهتر است قیمت‌های سایر شرکت­ها و مراکز را هم جویا شوید تا در ادامه بهترین و مناسب­ترین انتخاب را داشته باشید. برای خرید کانتینر به موارد زیر توجه کنید:

زمان تحویل سازه حتما تمام نکات آن را بررسی کنید و یک سازه سالم را تحویل بگیرید.مرحله دوم در چک کردن کانتینر توجه به لولا ها و نوار های دور درب است.حتما از سالم بودن آن ها مطمئن شوید. مورد بعدی، تخته‌ایست که بر روی کانتینر قرار دارد، بایستی سالم باشد و هیچگونه عیب و ایرادی نداشته باشد.
در این مرحله که یک بررسی کلی از ظاهر کانتینر نمودید. می‌توانید درب­های آن را باز کرده و داخل را هم یک بازبینی انجام دهید. پس از گذر کردن از این مراحل در هنگام خرید، گام چهارم آن است که کارت سبز (کارت سلامت کانتینر) را از فروشنده درخواست کنید.

بیشتر بخوانیم : کانکس ساندویچ پانل

قیمت کانتینر:قیمت کانتینر

بهتر است بدانید عواملی که در محاسبه قیمت نهایی بر کانتینر تأثیر می‌گذارد. از جمله، نوع مصالح، ابعاد و نوع کاربری است که به مانند سایر سایر سازه‌های پیش‌ساخته، در قیمت و طراحی و ساخت آن تاثیر زیادی دارد. از طرفی علاوه بر سه عاملی که گفتیم که بر قیمت­گذاری کانتینر نقش ویژه‌ای دارد، همچنین عامل­های دیگری هم بی‌تأثیر نخواهند بود. نکات مهمی در تعیین قیمت یک کانتینر تاثیر گذار است.

کنترل دمای داخلی یکی از نکات مهم و تاثیر گذار در تعیین قیمت یک کانیتنر است.(خرید کانتینر)

با توجه به این موضوع از کانیتنر هایی که کجهز به کنترل دمای داخلی هستند می توان استفاده های بیشتری داشت. بنابر این سازه ای که بتواند دمای داخلی خود را کنترل کند از قیمت بالاتری برخوردار است.

به منظور بیان توضیحات بیشتر در باب بیان عواملی که بر قیمت کانتینر تحت شعاع قرار می‌دهد. می‌توان با مطرح کردن مثال‌های بیشتر، بهتر موضوع را برایتان شرح دهیم. این نوع سازه ها در انواع دیگری نیز وجود دارند. مانند کانیتنر های گاز  و مایع. در این موادر به دلیل وجود حساسیت زیاد مصالح و سیستم های استفاده شده در این نوع سازه ها باید بدون ایراد باشد.

تجهیزات و مواد اولیه استفاده شده در کانتینر ها باید به گونه ای انتخاب شود. که به عوان مثال در بدنه کانتینر های گاز، توان تحمل فشار های بالا را داشته باشند. (کانتینر 20 فوت)

با هر تغییر دمایی، فشار داخل کانتینر پایدار باشد و از همه مهم­تر اینکه خاصیت ضربه­گیری هم داشته باشند. به همین خاطر آیتم­هایی از این موارد و سایر گزینه­ها سبب می‌شود. قیمت کانتینر مد نظر شما بسته به کاربری ویژه، سیر صعودی داشته باشد و قیمت­ها قدری بالا و پایین شود.

بیشتر بخوانید : کانکس ساندویچ پانل

خصوصیات کانتینر ارزان قیمتخصوصیات کانتینر ارزان قیمت

کانتینر مسکونی: در کل کانتینرهای مسکونی که ارزان قیمت هستند. از لحاظ نوع شامل تمامی موارد مورد استفاده کانتینر، مثل کانتینر ویلایی، کانتینر مسکونی، کانتینر اداری، کانتینر فروشگاهی، کانتینر روزنامه فروشی، کانتینر نگهبانی و…
می­باشد. قیمت سازه ها باتوجه به نوع کاربری و متراژ آن ها متفاوت است. برای مثال چند نمونه از کانتینرهای مسکونی ارزان قیمت را در زیر تشریح می­کنیم:(خرید کانتینر)

کانتینر ارزان قیمت 4 متری: این نوع کانتینرها معمولا برای اتاقک نگهبانی و یا کشیک کاربرد داشته. تا فرد داخل از سرما و گرما حفظ شده و مشکلی نداشته باشد. البته برای کانتینرهای فروشگاهی هم مورد استفاده داشته است. معمولا سعی شده تا کانتینر سبک و از تیر آهن­های سبک استفاده شود .زیرا نیاز به ضخامت ورق نیست و قیمت این نوع کانتینرها از 3 میلیون شروع شده و تا 10 میلیون نیز موجود است.

b2n

zaya

rizy

Buy a container