کانتینر 40 فوت

کانتینر 40 فوت این جعبه های فلزی بزرگ و بسیار مقاوم در زمینه ی باربری و جابجایی کالا ها انقلابی بزرگ به پا کردند.

زیرا با وجود کانتینر ها دیگر محدودیت های حمل و نقل بار به سایر نقاط جهان کمتر شد و این جعبه های فلزی تا رسیدن کالا ها به مقصد از آن ها حفاظت میکنند. در این مطلب میخواهیم بدانیم کانتینر 40 فوت چیست و از کجا میتوان کانتینر 40 فوت را تهیه کرد؟

کانتینرها بر اساس استاندارد های جهانی در ابعاد 20، 40، کیوب ساخته میشوند. ابعاد هر یک از این کانتینر ها با هم متفاوت است.

کانتینر 40 فوت بزرگتر از کانتینر 20 فوت است و ابعاد آن بر اساس متر اینگونه است: 12 متر طول و 2.4 متر عرض. در 8 قسمت از این نوع کانتینر قلاب هایی برای آسان تر شدن امکان اتصال به قلاب های جرثقیل نصب شده است.

این کانتینر یکی از بهترین وسایل حمل و نقل های دریایی، هوایی و زمینی است. و علت آن ابعاد مناسب و در اختیار داشتن فضای کافی برای بارگیری است.

قیمت کانتینر 40 فوت

قیمت این کانتینر به روز محاسبه میشود و عوامل تاثیر گذار روی قیمت کانتینر 40 فوت: سال تولید، امکانات و تجهیزات، شرکت تولید کننده، متریال به کار رفته برای ساخت، میزان سلامت کالا و … هستند.

این اطلاعات روی بدنه ی کانتینر نوشته شده است. برای خرید کانتینر ابتدا مشخص کنید. به چه نوع کانتینری نیاز دارید و سپس برای خرید این کانتینر میتوانید به شرکت هایی که کانتینر را طراحی و تولید میکنند سر بزنید.

بهتر است خرید کانتینر را به صورت حضوری انجام دهید و به خوبی همه ی زوایا و قسمت های آن را بررسی کنید و از سلامت و کارایی آن اطمینان حاصل کنید.

کانتینر باید بتواند در طول حمل بار از کالاها در برابر نفوذ آب و رطوبت، نفوذ گرد و غبار، فشار و ضربه محافظت کند و از به سرقت رفتن آن ها جلوگیری کند.

"<yoastmark

کانتینر 40 فوت را میتوان به عنوان محصولی دسته دوم و کار کرده نیز خریداری کرد؛ اگر کانتینر 40 فوت کار کرده سالم باشد و کیفیت خود را حفظ کرده باشد میتوان با قیمت مناسب آن را تهیه کرد. قیمت کانتینر 40 فوت دست دوم نسبت به نو ارزان تر و به صرفه تر است.

البته باز هم تاکید میکنیم که کارایی محصول دست دوم نباید کمتر از نو باشد؛ یعنی کانتینر دست دوم باید مثل کانتینر نو در برابر آب و گرد و غبار و رطوبت نفوذ ناپذیر باشد، دیواره و بدنه آن سالم باشد و کالا ها درون آن تحت حفاظت باشند و بتواند جلوی به سرقت رفتن آن ها را بگیرد.

به شرط وجود این میزان از سلامت کانتینر خرید آن پیشنهاد میشود. در ضمن در صورت آسیب دیدگی کانتینر هزینه ی تعمیر و بازسازی باید از کل مبلغ کسر شود.

بیشتر بخوانیم : کانکس ویلایی

بهبود حمل و نقل کالا و ارسال سریع و مطمئن محصولات

محافظت از کالا ها در برابر خطراتی مثل سرقت یا شکستگی کالا ها

استفاده از کانتینر ها فضای کافی برای بسته بندی و بارگیری محصولات در اختیارتان قرار خواهد داد و همچنین در کاهش هزینه های بارگیری و تخلیه های متعدد موثر است.

ارسال یک پارچه کالا ها.

فرآیند سفارش و تحویل به مشتری به صورت کاملا برنامه ریزی شده و با حذف واسطه ها صورت میگیرد.

در دنیای پر از تکنولوژی امروز همه ی کار ها با سرعت بالا و به طور دقیق انجام میگیرد و جایی برای استفاده از روش های قدیمی و سنتی به خصوص در زمینه ی حمل و نقل نیست.

پس بهتر است ما نیز هم قدم با تکنولوژی پیش برویم و تا جایی که امکان دارد از وسایل مدرن استفاده کنیم.

در غیر این صورت در انجام کار ها با مشکل مواجه میشویم. کانتینر ها یکی از ابزار هایی هستند که به شدت روی سرعت انتقال و مراقبت از کالا ها تا رسیدن به مقصد اثر مثبت میگذارند.

"<yoastmark

انواع دیگری از کانتینر ها

پس از پرداختن به کانتینر 40 فوت وقت آن رسیده انواع کانتینر را بررسی کنیم.

کانتینر رو باز: با توجه به اسم این نوع کانتینر سقف فلزی برای آن ها ساخته نشده. و پارچه برزنتی جایگزین آن شده است و کالا ها به واسطه ی این پارچه ی محکم پوشانده میشوند. علت استفاده از این نوع کانتینر از بین بردن محدودیت های حمل و نقل کالا هایی که ارتفاع بیشتری دارند.

کانتینر تانکری: مناسب ترین کانتینر برای جابجایی مایعات.

کانتینر یخچال دار: با وجود این کانتینر ارسال مواد فاسد شدنی مثل مواد غذایی، دارو ها و تجهیزات پزشکی خاص نیز ممکن شد.

با تهویه ی هوای سردی که بین فضای کانتینر در جریان است. دمای این محصولات بین منفی 40 درجه تا 30 درجه سانتی گراد نگه داری میشود و از خراب شدن آن ها جلوگیری میشود.

کانتینر عایق دار: این کانتینر مناسب برای حمل و نقل از طریق راه های آبی است. زیرا با وجود عایق های استاندارد به کار رفته در ساخت آن ها در برابر رطوبت و آب و حتی طوفان ها نیز از کالاها محافظت میکنند.

بیشتر بخوانیم : کانکس مسکونی

کانتینر حمل گاز: این کانتینر باید در برابر فشار مقاومت داشته باشد و مسایل امنیتی در آن ها رعایت شود.

کانتینر تهویه دار: برخی مواد غذایی مثل میوه و سبزیجات نیازمند فضایی خنک و تهویه دار هستند که این کانتینر ها این شرایط را فراهم میکنند.

شما میتوانید برای تهیه ی بهترین کانتینر ها از شرکت های ایرانی کمک بگیرید؛ یکی از شرکت های ایرانی موفق در زمینه ی تولید انواع کانتینر شرکت کانکس دات آی آر (conexe.ir) می باشد.

شرکت ایرانی کانکس دات آی آر با تولید بهترین کانتینر های 20 فوت، 40 فوت و انواع دیگر کانتینر ها ما را بی نیاز از محصولات خارجی با قیمت بالا می کند.

از دیگر دلایلی که این شرکت به عنوان معتبر ترین شرکت در زمینه ی ساخت کانتینر و کانکس شناخته میشود قیمت مناسب همه ی محصولات تولیدی است.

شرکت کانکس دات آی آر نه فقط در زمینه ی ساخت انواع کانتینر فعالیت میکند، بلکه در زمینه ی تولید انواع کانکس با ابعاد و تجهیزات دلخواه نیز معتبر و شناخته شده است.

برای اطلاع از کانکس ها، مقاله کانکس پیش ساخته را مطالعه کنید.

یژگی کانکس های 40 فوت چیست
کانتینر 40 فوت یکی از بهترین وسایل حمل و نقل های دریایی، هوایی و زمینی است و علت آن ابعاد مناسب. و در اختیار داشتن فضای کافی برای بارگیری است.
عوامل تاثیر گذار بر قیمت کانتینر 40 فوت چیست؟
عوامل تاثیر گذار روی قیمت کانتینر 40 فوت: سال تولید، امکانات و تجهیزات، شرکت تولید کننده، متریال به کار رفته برای ساخت، میزان سلامت کالا و … هستند.
مزایای استفاده از کانتینر 40 فوت چیست؟
از مزایای استفاده از کانتینر 40 فوت می توان به بهبود حمل و نقل کالا و ارسال سریع و مطمئن محصولات،محافظت از کالا ها در برابر خطراتی مثل سرقت یا شکستگی کالا ها اشاره کرد.
تفاوت کانتینر 40 فوت با 20 فوت در چیست؟کانتینر 40 فوت بزرگتر از کانتینر 20 فوت است و ابعاد آن بر اساس متر اینگونه است.

b2n

rizy

zaya

container

کانکس ساتدویچ پانل