قیمت کانکس ویلایی

در این مطلب میخواهیم بدانیم قیمت کانکس ویلایی چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت  و انواع کانکس ها بهتر است ابتدا با این سازه آشنا شویم و مزایای آن را بر شماریم و سپس به بررسی قیمت کانکس ویلایی بپردازیم.

کانکس ویلایی چیست

قیمت انواع کانکس ویلایی

قیمت انواع کانکس ویلایی

کانکس های ویلایی درست مانند یک سوییت یا بنای مسکونی با همه ی امکانات لازم برای زندگی هستند. در طراحی و تولید کانکس ویلایی همه ی شرایطی که محل زندگی باید داشته باشد را دارد و میتوان به طور موقتی یا برای مدت طولانی در آن زندگی کرد.(خرید کانکس ویلایی)

کانکس ویلایی در سال های اخیر بیشتر مورد استقبال قرار گرفت و علت آن کاهش هزینه ها ، کاهش زمان ساخت و ساز در خانه باغ ها و مناطق ییلاقی و قابلیت جابجا کردن کانکس ها است.

تعیین قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی به صورت دقیق قابل محاسبه نیست زیرا قیمت کانکس ویلایی را میتوان بعد از ساخت و با توجه به امکانات، ابعاد و موادی که در ساخت آن به کار رفته است تعیین کرد. ایجاد تغییر در هر یک از این موارد بر قیمت کانکس ویلایی اثر گذار است.

کانکس ویلایی معمولا امکاناتی چون: اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حمام، وسایل آشپزخانه مثل گاز و ظرفشویی و یخچال، تلوزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب، مبلمان و تخت خواب و …دارد.

برای اطلاع دقیق از قیمت کانکس ویلایی میتوان به شرکت های تولید کننده ی کانکس مراجعه کنید. و با بازدید حضوری از ابعاد و تجهیزات و امکانات آن مطلع شوید.

ابعاد در قیمت کانکس ویلایی مهم و تاثیر گذار است. هر چقدر ابعاد بزرگتر باشد قیمت کانکس ویلایی نیز بالاتر می رود. گاهی کانکس های ویلایی به صورت چند تکه ساخته میشوند. سپس در مکان مورد نظر در کنار هم قرار داده میشوند.

گاهی نیز پیش می آید که مسیر خانه باغ یا مکانی که قرار است کانکس در آنجا نصب شود باریک است. و امکان حمل کانکس به صورت پیش ساخته وجود ندارد. در این شرایط شرکت های تولید کننده ی کانکس قطعات مورد نیاز برای ساخت کانکس را به آن جا حمل میکنند و در همان مکان نسبت به ساخت کانکس ویلایی اقدام میکنند.

بیشتر بخوانیم : کانکس ویلایی

مزایای کانکس ویلایی

قیمت انواع کانکس ویلایی

قیمت انواع کانکس ویلایی

کانکس ویلایی مزایای زیادی دارد که به آن ها اشاره میکنیم:

با خرید کانکس ویلایی در کمترین زمان ممکن صاحب سر پناهی امن و با امکانات کافی میشوید. ساخت و ساز با مصالح بنایی یکی از کارهای زمان بر است که هزینه ی زیادی نیز دارد. اما کانکس ویلایی شما را از صرف این هزینه ها رهایی میبخشد.

همچنین کانکس ویلایی با استفاده از متریالی ساخته میشوند. که در برابر ضربه و فشار و رطوبت و … مقاوم است و ضد زلزله نیز هست.

یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس ویلایی این است که میتوان آن را به مکان مورد نظر منتقل کرد. یعنی متحرک است و به کمک کامیون ها یا جرثقیل ها حمل میشود و بر خلاف سازه های ساختمانی که هیچ راهی جز تخریب ندارند میتوان آن ها را جابجا کرد.

کانکس ویلایی برای مکان هایی که امکان ساخت و ساز سنتی در آن جا وجود ندارد بسیار کاربرد دارند.

برای مثال در مناطق سردسیری که اگر با مصالح بنایی بخواهید ساختمان سازی کنید. ممکن است همه ی بتن ها و دیوار ها یخ بزند میتوان با نصب کانکس ویلایی بدون نیاز به ساخت و ساز صاحب خانه ای با امکانات لازم برای زندگی شوید.

قیمت کانکس ویلایی دست دوم

قیمت انواع کانکس ویلایی

قیمت انواع کانکس ویلایی

همه ی کانکس ها به خصوص کانکس ویلایی را میتوان سال های سال استفاده کرد زیرا مواد به کار رفته برای ساخت آن ها با کیفیت و مقاوم هستند. و به طور میانگین هر کانکس بین 25 تا 30 طول عمر مفید دارد. البته باید از کانکس به خوبی محافظت کرد و ماندگاری آن را بالا برد.

در صورتی که نیاز به تعمیر یا بازسازی دارد نیز باید برای انجام آن اقدام کرد. قیمت کانکس ویلایی در برابر طول عمر بالای آن مناسب است. و میتوان بعد از اتمام کار با کانکس آن را به صورت دست دوم به فروش رساند.

قیمت کانکس ویلایی دسته دوم مناسب تر از نو است. اگر کانکس نیاز به بازسازی دارد میتوان با صرف هزینه ی اندک کارایی و طول عمر آن را بالا برد و به عنوان کانکس دسته دوم آن را به فروش رساند.

در غیر این صورت هزینه ی تعمیرات از قیمت کانکس دسته دوم کسر خواهد شد. برای خرید کانکس دسته دوم باید به صورت حضوری از آن بازدید کنید و از میزان سلامت آن مطمئن شوید. سپس از یک کارشناس بخواهید کانکس را ارزش گذاری کند و با خریدار بر سر قیمت کانکس دسته دوم به توافق برسید. در خرید کانکس دسته دوم باید دقت کنید که کانکس نیاز به تعمیر اساسی نداشته باشد و هزینه ی بازسازی آن با هزینه ی خرید کانکس نو برابری نکند.

بیشتر بخوانیم : کانکس مسکونی

خرید کانکس ویلایی

برای خرید کانکس ویلایی با شرکت تولید کننده تماس بگیرید. و در مورد انواع کانکس ها و همچنین قیمت کانکس ویلایی مشاوره شوید. در صورت تمایل برای خرید کانکس ویلایی میتوانید با مراجعه حضوری به نمایشگاه محصولات شرکت مراجعه کنید. و همه ی نمونه های کانکس ویلایی با امکانات و شرایط متفاوت را بررسی کنید.

اگر کانکس های آماده یا پیش ساخته از نظر کیفیت و امکانات مورد تایید شما بود میتوانید همان روز آن را خریداری کنید. اما در صورتی که بخواهید کانکس را به صورت سفارشی و با ابعادی که در نظر دارید برایتان بسازند. باید طبق سفارش تان هزینه و وقت بیشتری صرف کنید و اطلاعات لازم در مورد نصب آن را نیز جویا شوید.

قیمت انواع کانکس ویلایی

قیمت انواع کانکس ویلایی

شرکت کانکس دات آی آر (conexe.ir)  یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده ی انواع کانکس و کانتینر می باشد. که سالهاست در این زمینه فعالیت دارند.

تمامی محصولات این شرکت با بهترین کیفیت و مرغوب ترین متریال ساخته میشوند. همچنین قیمت کانکس های ساخته شده توسط این شرکت نسبت به سایر شرکت ها بسیار مناسب است.

شرکت کانکس دات آی آر طراح و تولید کننده ی انواع کانکس ویلایی، کانکس اداری، مسکونی، فروشگاهی، فست فودی، روزنامه فروشی، کانکس سرویس بهداشتی و حمام، کانکس کارگاهی، کانکس نگهبانی و … می باشد.

همچنین محصولات ساخته شده توسط این شرکت زیبا و با دوام هستند.

تعیین قیمت کانکس ویلایی به چه صورت است؟

قیمت کانکس ویلایی به صورت دقیق قابل محاسبه نیست. زیرا قیمت کانکس ویلایی را میتوان بعد از ساخت و با توجه به امکانات، ابعاد و موادی که در ساخت آن به کار رفته است تعیین کرد. ایجاد تغییر در هر یک از این موارد بر قیمت کانکس ویلایی اثر گذار است.

ویژگی کانکس ویلایی چیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس ویلایی این است که میتوان آن را به مکان مورد نظر منتقل کرد. یعنی متحرک است و به کمک کامیون ها یا جرثقیل ها حمل میشود. و بر خلاف سازه های ساختمانی که هیچ راهی جز تخریب ندارند میتوان آن ها را جابجا کرد.

میزان دوام کانکس ویلایی چقدر است؟

همه ی کانکس ها به خصوص کانکس ویلایی را میتوان سال های سال استفاده کرد. زیرا مواد به کار رفته برای ساخت آن ها با کیفیت و مقاوم هستند و به طور میانگین هر کانکس بین 25 تا 30 طول عمر مفید دارد.

خرید کانکس دست دوم به چه صورت است؟

برای خرید کانکس دسته دوم باید به صورت حضوری از آن بازدید کنید. و از میزان سلامت آن مطمئن شوید. سپس از یک کارشناس بخواهید کانکس را ارزش گذاری کند و با خریدار بر سر قیمت کانکس دسته دوم به توافق برسید. در خرید کانکس دسته دوم باید دقت کنید که کانکس نیاز به تعمیر اساسی نداشته باشد. و هزینه ی بازسازی آن با هزینه ی خرید کانکس نو برابری نکند.