امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی که گریبان گیر همه شده است شاید نتوان کانتینر نو تهیه کرد اما قیمت کانتینر دست دوم مناسب تر است.

قیمت کانتینر دست دوم نسبت به نو خیلی کمتر است و امکان تهیه ی آن راحت تر است.

کانتینر به دلیل اینکه از فلز های مقاوم ساخته شده است و از استحکام بالایی برخوردار است برای مدت کوتاهی طراحی نشده است و سال های سال میتوان از آن استفاده کرد.

کانتینر ها را میتوان بعد از استفاده و اتمام کار با قیمت مناسب به فروش رساند به عبارت دیگر خرید کانکس دست دوم برای خریدار و فروشنده منفعت دارد. البته برای خریدار بیشتر، زیرا قیمت کانکس دست دوم کمتر است و برای خریداری کردن گزینه ی مناسبی است.

کانتینر دست دوم ارزان قیمت

"<yoastmark

انواع کانتینر معمولی، بغل باز، سقف باز، حمل مایعات و مواد سوختی، کانتینر فلت، کانتینر یخچال دار، کانتینر حرارتی، کانتینر تهویه دار را میتوان با قیمت مناسب و به صورت دسته دوم خریداری کرد.
قیمت این نوع از کانتینرها تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل سال تولید کانتینر، سالم بودن و عدم خرابی و آسیب کانتینر دست دوم، کشوری که کانتینر را تولید کرده، کیفیت ساخت، شرکت سازنده، سالم بودن نوار های دور درب، سلامت تخته و سقف قرار دارد.
کانتینر ها دو دسته هستند، کانتینرهایی که توسط شرکت های تولید کننده ایرانی یا خارجی ساخته میشوند و نوع دیگر دست ساز هستند و قیمت کانتینر دست دوم دست ساز به خاطر اینکه به اندازه ی کانتینر های شرکتی مستحکم نیستند کمتر است.

کانتینر های دست ساز جزو کانتینر های ارزان قیمت هستند اما نه به این معنی که آنقدر محکم نیست که نتوان چند عدد از آن ها را روی هم چید. میتوان با مهار مناسب کانتینر های دست ساز چیده شده روی هم، 10 عدد از آن ها را روی هم قرار داد.

قبل از پرداخت قیمت کانتینر دسته دوم دست ساز یا شرکتی توجه کنید که به عنوان یک جعبه محکم فلزی برای حمل و نقل در برابر نفوذ آب و رطوبت و گرد و غبار توسط نوار های مخصوص ایزوله هستند.

البته هر کانتینری دارای فضای های کوچکی برای تهویه ی هوا و کنترل هوای وارد یا خارج شده به کانتینر هستند.

معمولا خرید و فروش کانتینر های دست ساز از کانتینر های شرکتی راحت تر است ولی کانتینر های شرکتی با برگه سبز( برگ سبز گمرکی) خرید و فروش می شوند.

قیمت کانتینر کار کرده ای که با برگه موقت خرید و فروش می شود ارزان تر است. به طور کلی قیمت این نوع از کانتینر دست ساز پایین تر است و خرید آن مقرون به صرفه خواهد بود.

بیشتر بخوانیم : کانتینر

"<yoastmark

برای خرید کانتینر دست دوم باید به صورت حضوری همه ی کانتینر را بررسی کنید و مطمئن شوید کانتینر کارایی لازم را خواهد داشت.

در صورتی که امکان بازدید حضوری برای خریدار وجود نداشته باشد، میتوان از فروشنده درخواست کرد که از همه ی قسمت های کانتینر عکس برداری کند و با مشاهده ی عکس ها میتوان میزان سلامت یا خرابی کانتینر را مشاهده کرد.

قیمت کانتینر دست دوم 40 فوت

کانتینر های 40 فوت که ابعاد بزرگتری نسبت به نوع 20 فوت دارند و قطعا امکان جابجایی کالاهای بیشتری با آن ممکن است.

قیمت کانتینر دست دوم 40 فوت در مقایسه با مزایایی که دارد مناسب است. کانتینر 40 فوت برای جابجایی کالا ها به وسیله ی کامیون، قطار، هواپیما و … کاربرد دارد.

قیمت کانتینر کارکرده 40 فوت را میتوان از شرکت های تولید کننده و یا شرکت ها و سایت هایی که در زمینه ی خرید و فروش کالاهای دست دوم فعالیت میکنند جویا شد. قبل پرداخت قیمت کانتینر کارکرده 40 فوت حتما به صورت حضوری از سلامت آن مطمئن شوید.

مزایای استفاده از کانتینر دست دوم 20 فوت

قیمت کانتینر های دست دوم _ canexe.ir

قیمت کانتینر دست دوم

علاوه بر اینکه قیمت کانتینر 20 فوت دست دوم بسیار مناسب است و کارایی بالایی دارد، به شرط سلامت آن میتوان از مزایای آن نیز بهره مند شد.

استفاده از کانتینر دست دوم در کاهش هزینه های بارگیری، جابجایی، تخلیه، بسته بندی موثر است.

استفاده از کانتینر این امکان را فراهم میکند که کالا از همان محل تولید به محل مصرف منتقل شود.

استفاده از کانتینر چه نو و چه دسته دوم با محافظت از کالا در برابر آسیب های احتمالی، خراب شدن، به سرقت رفتن، شکستگی و ضربه و فشار باعث سالم به مقصد رسیدن کالا می شود.

به کمک کانتینر کالا ها به صورت یک جا فرستاده میشوند و شمارش و دسته بندی کالا ها آسان تر می شود.

و دلایل دیگری که باعث رونق گرفتن خرید و فروش کانتینر های نو و دسته دوم شده است.

بیشتر بخوانیم : کانتینر دست دوم

کانتینر ها در حمل و نقل کالا ها از شهری به شهر دیگر و صادرات و واردات به کشور های خارجی بسیار کاربردی هستند و بدون وجود کانتینر ها کالا ها پراکنده میشوند و هزینه دسته بندی و جمع آوری آن ها بالا تر خواهد رفت.

همچنین در مسیر های طولانی رسیدن کالا ها به مقصد ممکن است اتفاقاتی بیفتد که کالا ها آسیب ببنند.

خرید کانتینر دست دوم

خرید کانتینر دست دوم _ canexe.ir

خرید کانتینر دست دوم

قبل از خرید کانتینر باید نوع کالای که قرار است با کانتینر حمل شوند مشخص شود، بعضی کالا ها مثل مواد غذایی و گوشتی نیاز به کانتینر های یخچال دار دارند یا کالاهایی که ارتفاع دارند و در کانتینر های با اندازه ی استاندارد 20 فوت و 40 فوت جا نمی شوند به کانتینر های کیوب (HQ) نیاز است که ارتفاع بیشتری نسبت به سایر کانتینر ها دارند.

میتوانید برای خرید کانتیر دست دوم یا نو به شرکت های تولید کننده یا شرکت هایی که در زمینه ی خرید و فروش این کالا ها فعالیت دارند مراجعه کنید. شرکت کانکس دات آی آر(conexe.ir) یکی از برترین تولید کنندگان انواع کانکس در ایران است که فعالیت هایی مانند خرید و فروش انواع کانتینر های نو و دست دوم 20 فوت، 40 فوت، کانتینر های کارکرده، کانتینر های کیوب، انواع کانکس فروشگاهی، نگهبانی، اداری، مسکونی، ویلایی، فست فودی، سرویس بهداشتی و حمام نیز انجام میدهند.

همه ی محصولات تولید شده توسط این شرکت از بهترین متریال و با بالاترین کیفیت تولید میشوند. ضمن اینکه قیمت کانتینر دست دوم این شرکت نسبت به سایر شرکت ها مناسب تر است.

میزان استحکام کانتینر ها چقدر است؟
کانتینر به دلیل اینکه از فلز های مقاوم ساخته شده است و از استحکام بالایی برخوردار است برای مدت کوتاهی طراحی نشده است و سال های سال میتوان از آن استفاده کرد.
قیمت کانتینر دست دوم تحت تاثیر چه عواملی است؟
قیمت کانتینر دست دوم تحت تاثیر عوامل مختلفی مثل سال تولید کانتینر، سالم بودن و عدم خرابی و آسیب کانتینر دست دوم، کشوری که کانتینر را تولید کرده، کیفیت ساخت، شرکت سازنده، سالم بودن نوار های دور درب، سلامت تخته و سقف قرار دارد.
مزایای کانتینر 40 فوت نسبت به 20 فوت چیست؟
کانتینر های 40 فوت که ابعاد بزرگتری نسبت به نوع 20 فوت دارند و قطعا امکان جابجایی کالاهای بیشتری با آن ممکن است.
قیمت کانتینر دست دوم 40فوت چه قدر است؟
قیمت کانتینر دست دوم 40 فوت را میتوان از شرکت های تولید کننده و یا شرکت ها و سایت هایی که در زمینه ی خرید و فروش کالاهای دست دوم فعالیت میکنند جویا شد. قبل پرداخت قیمت کانتینر دست دوم 40 فوت حتما به صورت حضوری از سلامت آن مطمئن شوید.