فروش کانتینر

کانتینر ها را می توان به عنوان یکی از بهترین محصولات برای سکونت و البته زندگی در نظر گرفت. از طرفی دیگر این محصولات می توانند گزینه ای مناسب برای حمل بار و یا انبار کردن آن باشند. این کاربرد ها سبب شده تا در سال های اخیر میزان خرید و فروش کانتینر رشد بسیار بالایی را تجربه نماید .

در حقیقت طی این سال ها، پیشرفت های زیادی در زمینه ساخت و تولید کانتینر ها رخ داده است. این محصولات طی این چند سال توانسته اند رشد بسیاری مناسب را تجربه نمایند و امکانات مختلفی را در بطن خود جای دهند. بدین جهت است که بیش از پیش با نیاز انسان امروزی منطبق شده اند. به همین جهت هم بوده که این روزها کانتینر ها در بسیاری از بخش های زندگی انسان ها، جای بنا های سنتی گرفته اند.

از ایجاد یک کانتینر سرویس بهداشتی گرفته تا یک خانه مسکونی می توان جای پای این کانتینر ها را مشاهده نمود. این تقاضا در نوع خود تولید کننده های زیادی را ایجاد کرده و بازار خرید و فروش کانتینر را داغ تر کرده است . ما در ادامه این مقاله مروری بر این محصول بی نظیر داشته ایم . لذا اگر شما هم قصد خرید و فروش کانتینر را دارید، بهتر است حتما ما را تا انتها همراهی کنید .

ماهیت کانتینر ها

قبل از اینکه بخواهیم در رابطه با بازار خرید  فروش کانتینر ها صحبت کنیم، بهتر است ابتدا مروری بر ماهیت این دسته از محصولات داشته باشیم . این موضوع به نوبه خود می تواند ساده تر و دقیقی تر ماهیت این مقاله را مشخص سازد. در واقع کانتینر ها به جعبه های فلزی بزرگی گفته می شود که در ابتدا صرفا برای حمل بار تولید شدند . این محصولات عموما مقاومت بالا و البته گنجایش زیادی دارند . این در نوع خود باعث شد تا گزینه ای مناسب برای حمل و نقل دریایی باشند . اما همین دو مولفه طراحان را به فکر وا داشت تا از آن برای امور دیگری هم استفاده نماید.

به همین جهت بود که تغییرات عمده ای را در ساختار آن ها ایجاد کردند. این تغییرات باعث شد تا کانتینر ها در نهایت برای مواردی همچون سکونت، انجام امور اداری، ایجاد رستوران و… مناسب باشند. البته باید عنوان کنیم که هر یک از این مدل ها خود دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و این باعث میشود تا قیمت های متفاوتی هم داشته باشند . لذا باید در حین فروش کانتینر بدان دقت ویژه ای داشته باشید .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

فاکتورهای مهم در حین فروش کانتینر

فاکتورهای مهم در حین فروش کانتینر

فاکتورهای مهم در حین فروش کانتینر

چنانچه قصد خرید یا فروش کانتینر را داشته باشید، باید به مجموعه ای از نکات توجه نمایید تا متضرر نشوید. این فاکتور ها را می توان جزو حیاتی ترین مولفه هایی دانست که می تواند خرید مناسبی را برای شما به ارمغان بیاورد. البته باید بدانید که ممکن است این موضوع متناسب با نوع محصول تغییر کند. اما در هر حال نباید از آن غافل شد.

  • نوع کانتینر

نوع کانتینر را می توان به عنوان مهم ترین و البته حیاتی ترین فاکتوری در نظر گرفت که باید در زمان خرید یا فروش کانتینر بدان توجه داشت. در حقیقت کانتینر ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای امر خاصی توسعه یافته اند. از جمله این مدل ها می توان به کانتینر باری، کانتینر اداری، کانتینر ویلایی، مسکونی ، معدن، انباری، نگهبانی، سرویس بهداشتی، دوبلکس و… اشاره نمود.

هر یک از این مدل ها دارای طراحی منحصر به فردی هستند . لذا نمی توان آنها را برای کاری غیر از وظیفه تخصصی شان استفاده نمود . این تفاوت ها باعث شده تا قیمت های آنان نیز متغیر باشد. لذا حتما قبل از خرید یا فروش کانتینر خود ابتدا مدل و محدوده قیمتی آن را تعیین نمایید.

  • ابعاد کانتینر

ابعاد کانتینر

ابعاد کانتینر

ابعاد کانتینر از دیگر مولفه هایی است که بایستی حتما در زمان خرید یا فروش کانتینر خود بدان دقت نمایید. این مولفه می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت نهایی داشته باشد. عموما کانتینر ها در ابعاد متفاوتی تولید می شوند.

اما غالبا ابعاد آن ها در محدوده ۳ الی ۲۰۰ متر مربع می باشد . از طرفی دیگر ارتفاع نیز بین ۱۰ الی ۴۰ فوت تغییر می کند . بدیهی است که هر اندازه آن میزان بیشتر شود، قیمت نهایی هم افزایش می یابد. لذا باید حتما مدل شما در ابعاد مناسب باشد فروش کانکس پیش ساخته.

  • جنس بدنه کانتینر

جنس بدنه کانتینر هم از دیگر فاکتورهایی است که باید قبل از خرید و فروش کانتینر بدان دقت نمایید. عموما برای ساخت کانتینر ها از متریال هایی همچون ورقه های فلزی و یا چوب استفاده می شود . در این بین ساندویچ پانل و یا مدل های تولید شده از پی وی سی هم رواج مناسبی پیدا کرده اند . هر یک از این مدل ها  قیمت متفاوتی دارند. بدیهی است که هر اندازه ضخامت فلز بکار رفته در آن بیشتر باشد، قیمت نهایی هم افزایش پیدا می کند.

قیمت فروش کانتینر

قیمت فروش کانتینر

قیمت فروش کانتینر

قیمت مهمترین مولفه ای است که می بایست در زمان خرید یا فروش کانتینر بدان دقت کنید. تقریبا تمام مولفه هایی که در بالا ذکر کردیم، برای بهینه سازی این مورد می باشد فروش کانکس.

با این وجود بسیاری از افراد اطلاعات چندانی در رابطه با قیمت معقول محصول مورد نظر خود ندارند. چنانچه تمایل دارید تا از این قیمت ها مطلع شوید، می توانید با کارشناسان ما در گروه کانسکی تماس حاصل فرمایید.

کانکس ساندویچ پانل

Container sales