خرید کانکس کوچک

خرید کانکس کوچک در واقع اتاق های کوچکی می باشند که هر کمپانی تولید کننده ، آن را با مواد و ابزار آلات مختص به خود ،اما در حقیقت با شیوه و روشی تغریبا یکسان می سازد ، کانکس ها با قابلیت جا به جایی که دارند ،یکی از سازه های محبوب می باشند که سالیان سال است ،میان زندگی بشر جا باز کرده اند ،برای مثال در تهیه و خرید کانکس کوچک ، بایستی به نکاتی توجه نمود .

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120554003 تماس حاصل فرمایید.

نکات قابل توجه در خرید کانکس کوچک :

نکات قابل توجه در خرید کانکس کوچک

نکات قابل توجه در خرید کانکس کوچک

 1. کانکس های کوچک نسبت به کانکس هایی در ابعاد بزرگ تر ،سبک تر ، کم حجم تر و کم وزن تر می باشند . پس باید نسبت به این ویژگی های مختص به خود از استحکام و امنیت نیز بر خوردار باشند .
 2. در خرید کانکس کوچک ، باید به نوع کانکس ، همچنین سازنده آن توجه نمود . کانتینر زیرا نام نیک یک تولید کننده هرگز بی اساس نیست و مسلما تضمین کننده کیفیت کالا می باشد .(خرید کانکس کوچک)
 3. موضوعی که قرار است کانکس برای آن مورد استفاده قرار بگیرد . یک خریدار کانکس با آمار دادن از مسائلی چون محل قرار گیری کانکس مورد نظر ، مورد استفاده قرار گیری کانکس در چه مورد و کسب و کاری ، مسکونی و یا تجاری بودن کانکس و … کانکس مناسب را دریافت خواهد کرد . هر یک از مسائل نام برده شده و دیگر نکات مهم در خرید ، در کاربردی بودن کانکسی که تهیه خواهید کرد موثر می باشد .
 4. مقاوم در برابر زلزله و عوامل طبیعی ، ضد زنگ و رطوبت ، همچنین در حد امکان ویژگی معتبر یک کانکس که عایق سرما و صدا باشد .

بیشتر بخوانیم : کانتینر کوچک

انواع کانکس های موجود ،قابل تهیه در بازار :

 • کانکس های اداری و سیستمی :

کانکس های اداری و یا سیسمتی به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت اجرا و استفاده از ، سیستم ها و کامپیوتر ها و لوازم جانبی آن ها را داشته باشند . اکثر کانکس های سیستمی دارای پریز های برق به تعداد لازم بوده و به یک منبع انرژی متصل خواهند شد و در حد امکان دارای ماهواره ارتباطی می باشند . یک کانکس اداری هر آن چه یک اداره برای مثال بانک دارا می باشد در اندازه کوچک تر و جمع و جور تر ، را در خود جای داده است .(خرید کانکس کوچک)

 • کانکس های استراحت و خوابگاهی :

  کانکس های استراحت و خوابگاهی

  کانکس های استراحت و خوابگاهی

کانکس های خوابگاهی به گونه ای طراحی شده اند که مناسب برای استراحت و خوابیدن باشند . با توجه به اندازه و این که مناسب برای استراحت چند نفر می باشند . دارای تخت خواب به تعداد کافی و تنظیم شده از پیش از نظر ورود نور ، صدا و … می باشند . همچنین در حد امکان دارای سیستم گرمایش و یا سرمایش که نیاز به منبع انرژی دارد ،می باشند .

 • کانکس هایی که به عنوان سرویس های بهداشتی

(حمام و توالت ) تولید می شوند :

کانکس های سرویس بهداشتی ، متناسب با این که به عنوان حمام مورد استفاده می گیرند. و یا توالت دارای ویژگی هایی می باشند ، به صرفه ترین و بهترین نوع از این کانکس ها ، دو منظوره بوده در واقع هم دارای دوش حمام و هم توالت می باشد . همچنین خروجی آب و فاضلاب سیار را دارا بوده و به منبع ورودی آب هم متصل می شود . این نوع کانکس ها ،محلی برای ذخیره آب در مواقع اظطراری هم دارند .(خرید کانکس کوچک)

 • کانکس های چند طبقه ای :

کانکس های چند طبقه ای کاربرد های فراوانی دارند ، برای مثال کانکس های خوابگاهی که مورد استفاده توسط تعداد افراد بیشتری است. به طور دو یا چند طبقه ساخته می شوند و یا کانکس های تجاری و اداری با توجه به قسمت ها و بخش هایی که دارند . در چند طبقه ساخته می شوند ، البته لازم به ذکر است تعداد طبقات معمولا از دو بالا تر نمی رود . زیرا امنیت کانکس به خطر می افتد.

 • کانکس های خیلی بزرگ مسکونی و یا همان کانکس ویلایی :

کانکس های ویلایی و مسکونی را به طوری می سازند که کاملا شبیه یک خانه باشد . این کانکس ها دارای آشپزخانه ،سرویس بهداشتی ،محل استراحت و… در اندازه متناسب با کانکس بوده و اکثرا به عنوان کاروان مورد استفاده قرار می گیرند.